Skoda Octavia - gumicky na vstreky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

janko155
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.10.2017 20:36
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia - gumicky na vstreky

Príspevok od používateľa janko155 »

zdrar chlapi..mam mensi problem ,,jedna sa o octavku 2 125 kw rs BMNa menil som na vstrekoch tesniace gumicky a po vymene mi uz nejde nastartovat,,nejaky rady ??
pieso
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 24.02.2017 12:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pieso »

Nabuduce to radsej nerobit sam? :40bd:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

A ofrezoval zrovnal si aj dosadacie plochy?novymi gumickami je problem coskoro naspat.ak nechce natocit a predtym to slo tak si nieco zle spravil.naftu to ma?elektrika ide?take veci daj robit niekde v diesel servise kde aj repasuju vstrekovace.niesu drahy ako som nedavno zistil ked si uctuju 15 euro hodina prace a auto bude bezat.
petrinqo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 15.08.2016 09:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petrinqo »

Zdravím.
Skús popri štartovaní vstrieknuť do sania štart sprej.
Je možné že ti po vybratí vstrekov stiekla všetka nafta z kanálikov do valca, tiež ju trebalo vysať ešte pred založením vstrekov.
Tamdemové čerpadlo ma pri štartovaní nízke otáčky na natlačenie nafty. Môj názor. Možno sa mýlim ale mne to raz pomohlo. Tiež som si nevedel dať rady. Diagnostika mi po vybití baterky vypisovala imobilízer atď. jednoducho bludy už som myslel že niečo z elektrikou. Ale nakoniec som dal ten štartovací ono chytilo prv len na štart sprej na vyšie otáčky a pomaličky valec po valci naskočil.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných