Skoda Octavia combi 2012 kod CFH - autodiely

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
erik34
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 31 august 2010
Nabehané: 11 hod 50 min
Predmet: Skoda Octavia combi 2012 kod CFH - autodiely PríspevokZaslal: 07.12.2019 18:55   
Ahojte dnes som si kúpil Octaviu 2 combi 4x4 ( nieje to Scout) s kódom motora CFH. Pri hľadaní náhradných dielov som zadal tento kod a mi ho absolútne nenašlo. Jedna sa cez ......... a nielen ich našlo mi len kódy CFHC a CFHF. Trojmiestny kod z označením CFH nieje ale tak ho mám písaný aj v TP. Otázka dopasujem diely aj z týchto kódov alebo teraz čo??? Dikes za odpovede. Ešte doplním je to 2,0 TDI 103 KW

To nie je miesto na reklamu-avelmak
Citovať
cicmanec
Legenda - Ford T (1291)
Založený: 15 október 2008
Nabehané: 4 mes 6 dní 11 hod
PríspevokZaslal: 07.12.2019 19:26   
Nepozeraj sa na to čo máš v TP (lebo tam píšu bludy), ale na to čo máš na kryte rozvodov a na štítkoch v servisnej knižke a v kufri. Kódy začínajúce na C boli 4-miestne.
Legenda - Ford T (636)
expert: TDI
Založený: 09 apríl 2006
Nabehané: 1 mes 10 dní 4 hod
PríspevokZaslal: 08.12.2019 01:47   
je to CFH* rodina - rozlicne varianty. Bude to v pohode.
Citovať
undertaker007
Nová tvár - Trabanto (19)
Založený: 01 máj 2013
Nabehané: 2 dní 21 hod 6 min
PríspevokZaslal: 08.12.2019 11:31   
cicmanec napísal:
čo máš na kryte rozvodov

Na kryte rozvodov je tiež kód motora len trojmiestny, štvrté písmeno tam nebude...

Nájdi si nalepený štítok sivej farby, na ktorom je číslo VIN, povolené zaťaženie náprav a štvormiestny kód motora.
Najčastejšie sa nachádza na B- stĺpiku v spodnej časti, viditeľný po otvorení vodičovych dverí, niekedy totožné miesto, ale strana spolujazdca.
Audi ešte zvyklo na A- stĺpik zhruba vo výške svetlometov, taktiež obe strany, prípadne na nosnú časť karosérie, kde je priskrutkovaný tlmič zvrchu (po otvorení kapoty viditeľný).
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum