Skoda Felícia - zimná clona

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

codigo
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 19.12.2007 10:50
Zdieľať na Facebook

Skoda Felícia - zimná clona

Príspevok od používateľa codigo »

Zdravím, potrebujem poradiť...minulý týždeň som si objednal cez jeden internetový obchod zimnú clonu na moju filcku, dneska ma kuriér kontaktoval, že ho doručí predpoludním, nakoľko ja som bol v robote, tak to prebrala moja matka. Došiel som domov večer, čakal ma tam zabalený, nepoškodený tovar...po otvorení som uvidel, že tá clona je prasknutá...mimochodom, bolo to na dobierku, takže už je to zaplatené :-( a teraz otázka, čo s tým môžem robiť, nenechám to len tak, ale potrebujem poradiť. Prosím rozumné odpovede a k veci...Vopred Vám ďakujem...pekný večer...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

kazdy internetovy obchod ma pravidla, ma nejaky kontaktny mail, ci telefon, treba cim skor napisat mail, pripadne doporuceny list na adresu uvedenu podla ORSR, a precitat si reklamacny poriadok...vacsina normalnych internetovych obchodov s tym nema ziadna problem, a obratom zasiela druhy tovar obratom..avsak moze sa stat, ze si natrafil na "specializovany", a tak rataj s 30 dnovou lehotou na vybavenie..
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak aj je obchod seriózny bude si chcieť vymáhať škodu od prepravky. Lenže tá má podpísané prebratie bez závad...
codigo
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 19.12.2007 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa codigo »

no dneska ráno som im volal do firmy, a povedali, že nie je problém, objednajú mi druhú clonu a môžem si nechať aj tú poškodenú....tak toto som nečakal, uvidíme, či mi to pošlú, každopádne ich budem obťažovať telefonátmi, kým to nedostanem...
izsof.peter@zoznam.sk
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 28.08.2008 02:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa izsof.peter@zoznam.sk »

Keď to Ti povedali, tak rýchlo sem nahoď link

:28b7: :28b7: :28b7:

Bodaj by bola pravda!!!
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 74 neregistrovaných