Skoda Felicia - zhasla pocas jazdi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pupu2
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.12.2009 11:47
Zdieľať na Facebook

Skoda Felicia - zhasla pocas jazdi

Príspevok od používateľa pupu2 »

mam skodu felicia r.v 1995 50kw zhasla pocas jazdi dal som nove kable ale zavse strelia do vifuku a dusi ju zas sa rozbehne a zas to iste
exclusiv
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 21.11.2010 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa exclusiv »

pupu tiež riešim ten istý problém...o dve témy nad tvojou-aj ked neviem či to bude ten istý problém-totiž v tejto zime to všetko navlhne a samozrejme aj odíde preč...ale mne nezhasla.. zameraj sa na indukčku-tot moja rada..aj ja idem meniť :4090:
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

casto to byva zaneseny snimac otacok na prevodovke nad zotrvacnikom. staci ocistit...
pavelo
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 11.01.2010 00:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavelo »

Tipujem, ze mas 1.3BMM feldu.. tieto strasne trpeli vlhkostou.. jar, jesen a tlakove umyvanie su jej najvacsi nepriatelia.

zdrojom problemu vela krat byva rozdelovac - treba dobre precitist, zbavit vsetkej vlhkosti a poriadne zatvorit.. rada sa tam dostane vlhkost ked auto stoji, potom ked sa s nim jazdi sa zacne zohrievat, vyparovat, kondenzovat a zrazu ti pocas jazdy zacne skakat auto..
cassey
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cassey »

Mne to robilo na Zastave 101 /Fiat 128/. Jednoznačne rozdelovač,stačilo chvíľu postáť vlhkosť sa vyparila auto naštartovalo a išlo sa dalej.Vysprejovať rozdelovač prostriedkom na odstranenie vlhkosti! !!!!
apace
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 29.03.2009 15:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa apace »

Ahoj ja som mal feldu r.v.96 a mňe sa to raz stalo, že za jazdy zdochlo, aj vtedy my to išlo raz na tri valce. A hlavný problém som mal že my odišla lambda sonda a zle my spaloval motor riadne čierny dym my išiel z výfuku a upchal sa katalyzátor a preto my zdochlo. Kto vie možno, že máš zanesený katalyzátor. Ja zvykne sem tam dobre povytáčať motor som na tom nemal usadeniny, a aby sa výfuk nezaniesol.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných