Skoda Felicia - problem s benzinom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

becsi
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 18.06.2007 11:50
Zdieľať na Facebook

Skoda Felicia - problem s benzinom

Príspevok od používateľa becsi »

Zdravim chalani. Mam feldu combi 1,3 jednobodový vstrek s LPG. Asi 2-3 tyzdne dozadu mi zacal haprovat benzin. Jednoducho nejde do otacok a ani nedrzi volnobeh. LPG mi prepne pri 2500 ot/min, a aby sa mi to podarilo tak musim rychlo potroska zoslapovat pedal, pumpovat a vtedy mi vyletia otacky na potrebnych 2500. Menil som uz vzduchovy a benzinovy filter, sviecky, kable. Cca 2 tyzdne dozady mi nastavovali plyn a chlapik mi to hodil na diagnostiku, nic neukazala. Ale najlepsie na tom je ze kazdy tyzden aspon 1 den mi auto pekne ide na benzin. Nechapem. Zeby cerpadlo? Rele cvakne a pocut ho. Na LPG ide super. Nemali ste niekto podobny problem?
k-maro
Príspevky: 124
Dátum registrácie: 13.12.2009 16:22
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Felicia - problem s benzinom

Príspevok od používateľa k-maro »

Na lpg to bude cerpedlo,uz som take raz opravoval.
becsi
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 18.06.2007 11:50
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Felicia - problem s benzinom

Príspevok od používateľa becsi »

k-maro napísal:Na lpg to bude cerpedlo,uz som take raz opravoval.
Nastastie to nebolo cerpadlo, dostal som tip, ze mam na 5 minut odpojit bateriu potom ju s5 pripojit, otocit klucom kym sa rozsvieti palubovka a pockat aspon minutu. Takymto sposobom sa resetuje RJ. A zabralo to, teraz uz krasne bezi aj na benzin. Pravdepodobne zblbla RJ, vacsinou jazdim na LPG. :2f93:
becsi
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 18.06.2007 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa becsi »

Takze problem este stale pretrvava. Ked prepnem na LPG a prejdem na nom dlhsiu vzdialenost tak znova to iste, auto nejde na benzin. Znova ostava len odpojit baterku... potom znovu funguje benzin az kym neprepnem na LPG.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 86 neregistrovaných