Škoda Felícia - nesvietia stretávacie svetlá

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matejbuska
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.07.2017 16:49
Zdieľať na Facebook

Škoda Felícia - nesvietia stretávacie svetlá

Príspevok od používateľa matejbuska »

Zdravím, mám problém s felíciou - 1.3 beznín - 1997 - nesvietia mi stretávacie svetlá. Všetko ostatné funguje normálne, všetky ostatné svetlá svietia normálne. Kontrolka stretávacích svetiel svieti, ale občas prestane svietiť a pri pobúchaní na prístrojovku sa znovu rozsvieti. Skúšal som vymeniť žiarovky, skontroloval som poistky a relátka, vymenil som vypínač stretávacích svetiel a prepínač svetiel diaľkové - tlmené, ale všetko bez efektu. Poprosím poradiť v čom by mohol byť problém. Ďakujem.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Skús pobúchať po poistkovej skrinke , alebo vymeniť relé tlmených svetiel. Dá sa na skúšku zameniť aj s hmlovkami.
http://skoda.panda.cz/clanek.php?id=183
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco si mi pripomenul moju byvalu feldu...tam som mal uz grif, aj pocas jazdy kopanec do skrinky a islo sa dalej :d :D
matejbuska
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.07.2017 16:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matejbuska »

Ďakujem za radu. Skúsil som poodpájať všetky káble v poistkovej skrinke, prečistil kontakty a zapojil naspäť, skontroloval som poistky a pre istou ich skúsil vymeniť za iné, tiež som skúsil vymeniť relé svetiel, ale nič sa nezmenilo. Nejaké iné nápady?
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco sa trosku zle vyjadril, tam nebyva ani tak problem s rele ale s puzdrom kde sa nasuva rele. Tam zvyknu povolit letovane spoje o dosku poistkovej skrinky. Ale ved chod so skusackou po celej ceste, od vypinaca cez packu prepinaca svetiel az po rele a veci s tym spojene ...myslim nemenit ale merat a merat
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

autolaik napísal:oco si mi pripomenul moju byvalu feldu...tam som mal uz grif, aj pocas jazdy kopanec do skrinky a islo sa dalej :d :D
Čo myslíš ako to robím ja? lol Ale čo ten chudák oproti? :40bd: lebo najčastejšie to robí pri prepnutí dialkové - tlmené. Ideš na dlhých, zbadáš auto v protismere ,chceš stlmiť nech neoslepne a zrazu tma. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: Toto by mali učiť v autoškole. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
kubis84
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.07.2017 08:27
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubis84 »

heh, tomu sa vravi, skola je zivot
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných