Škoda Felicia KIT CAR

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

badboy1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.07.2009 18:29
Zdieľať na Facebook

Škoda Felicia KIT CAR

Príspevok od používateľa badboy1 »

Mam jednu otazku. Je u nas povolene mať na aute športove blatniky a narazniky ? To cele je KIT CAR. Chcel by som to dať na feliciu ale neviem či je to schvalene u nas a či to niekto bude skumat ked to budem mat namontovane na aute.


Ďakujem za prispevky.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Samozrejme, že to skúmať bude! V prípade nehody dvojnásobne. Na (takmer) všetko čo dávaš na auto potrebuješ papier o homologácii.
chemlon
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 19.11.2006 22:09
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa chemlon »

myslim ze ELIS PLAST robi nejaku sadu a maju k tomu aj certifikaty :28b7:
BBtunerBB
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 23.12.2008 22:18
Bydlisko: Banská Bystrica
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BBtunerBB »

Na feliciu tusim jedine plasty s certifikatom vyraba ceska firma Ellri alebo este Milotec... O inych vyrobcoch s certifikovanymi plastmi na feldu neviem. Ale tak skus popozerat, no a aby som sa drzal aj temy tak samozrejme ze od vsetkeho co das na auto musi byt certifikat, kedze plasty sa beru ako zasah do konstrukcie vozidla...
Ja sportujem len rekreacne. Vrham tien, pozeram do dialky a leziem na nervy...
trabant25
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 17.10.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trabant25 »

ja som videl minule facko a pochybujem ze to mal certifikovane ked mal vpredu dieru po hmlovke ako keby to vyberal lyzicou
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Certifikát má dnes k výrobkom skoro všetko, vyrobiť ho pre predajcu nie je problém...
Kedysi tu aj na KSENÓNY bol dokonca ofotený certifikát... (zrovna v dobe , ked sa začalo rozprávať o odoberaní TP za ich nelegálnu montaž)
O plastoch platí to isté, vačšina predajcov to vláči z Polska, rozoznať to je jednoduché, NEPASUJE TO...
Je viac firiem ktoré robia vlastné plasty, ako Ellri, ale to sa odzrkadlí aj na cene. Ale asi by som sa s tým bál chodiť po ceste aj keby to malo certifikát, asi by som bol vdačným objektom pre policajtov, a aby ma kôli tomu takmer vždy zastavili, tak to by ma dlho nebavilo
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot], mirovk111, uwa0949674848 a 75 neregistrovaných