Skoda Felícia 1,6 - problém za jazdy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

exclusiv
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 21.11.2010 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa exclusiv »

jofo-vymenil som ju s identickým čislom ..ale je možne že tiež nie je ok..ale to číslo ti teraz nepoviem..ináč volal som do jednej predajne a tam mi povedali že ide do toho aj 1,3 typa cievky..no pre mna bude doležité to číslo čo udávaš.. skusim to ešte vymeniť a ak aj po tom nič..tak potom to dám do ruky majstrom.. uvidíme..potom dám sem vedieť a ďakujem
pali- to by si mi ponukal origoš do 1,6 ?? boa to je super cena...
pali-nitra
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 27.11.2009 23:18
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pali-nitra »

Áno je to originál nova cievka.Tu máš kontakt na predajňu 0903 208 425 alebo Orange 0918 77 10 56 .
exclusiv
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 21.11.2010 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa exclusiv »

pali..ďakujem za ponuku.. ale podarilo sa mi zohnať v meste za takú istú cenu.. ešte raz dakujem.. :300f:
ale vrátim sa k téme.. indukčná fungel nová vymenená.. a robí to stále..idem poobede na diagnostiku .. a uvidíme... ďalší moj adept na poruchu je škrtiaca klapka.. veď uvidíme... :3c90:
jurkyLE
Príspevky: 596
Dátum registrácie: 18.12.2008 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurkyLE »

no vidis exklusiv, ved to som ti pisal...mal si vyskusat, ci dava iskru a druha moznost bola klapka :28b7:
Kocka nekocka, jasne že cievku som myslel....a dodal som len tolko ze tieto 1,6 ky maju poruchovu klapku nic viac....
exclusiv
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 21.11.2010 11:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa exclusiv »

jurky :300f: ...chválabohu si sa mýlil. )) ale nič v zlom..)) vážim si ťa aj naďalej pre tvoje vedomosti.. bol som na tej diagnostike-ukázalo mi chybu prvého vstreku..keďže som vymenil hlavu,palec rozdelovača a aj cievku..mechanik mi vymenil aj káble čo idú zo sviečok do rozdelovača..a zistil ešte jednu chybu a to že v tom rozdelovači sú nejaké kvapky oleja takže vymení mi to tesnenie,gufero? vnútri toho rozdelovača... dúfam že som zo závadami už skončil,už stačilo :3c90:

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 89 neregistrovaných