skoda felicia 1.6 olej vo vode

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

asfezorkg
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 13.06.2008 20:58
Zdieľať na Facebook

skoda felicia 1.6 olej vo vode

Príspevok od používateľa asfezorkg »

caute poradte mi pls mam feliciu 1.6 a mam plnu nadrzku na vodu oleja..pozeral som v motore olej a je trocha nad ryskou..auto sme teraz kupili asi tyzden tak my sme nedoleivali olej ani nic a nadrzka bola cista este..bdue to asi tesnenie pod hlavou vsak?..dufam ze nie hlava este to chcem skusit precicsit komplet a uvidime
svido
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 06.10.2008 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa svido »

Tesnenie pod hlavou
asfezorkg
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 13.06.2008 20:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa asfezorkg »

da sa este na tom chvilu jazdit nie?zatial to este precistim komplet a uvidim ci to bdue robit ak ano tak dole halva a tesnenie vymenim..
robo7236
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 16.01.2010 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robo7236 »

ja som jazdil tak na favorite mesiac...a ver mi...chudak nezniesol to...musel som vymenit celi motor...lebo motor bol stavany na olej nie na vodu...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

asfezorkg napísal:da sa este na tom chvilu jazdit nie?zatial to este precistim komplet a uvidim ci to bdue robit ak ano tak dole halva a tesnenie vymenim..
co je toto za mentalitu ludia?usetris 20 eur a prides o 200...

ale ked chces, jasne ze to vydrzi..ved emulzia je fajn na chladenie..najma ked sa reze a brusi...takze ty brusis motor,a urcte vydrzi velmi vela..:D
bona1
Príspevky: 177
Dátum registrácie: 06.09.2007 11:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bona1 »

chlapy on ma olej vo vode,a nie vodu v oleji.co mu vybrusy ollejova voda v chladici?maximalne upcha chdic,termostat,a moze cistit ako blazon.
asfezorkg
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 13.06.2008 20:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa asfezorkg »

to je mojho oca a nechce teraz hned po kupe do toho investovat...ale on chodi 2 razy do tyznda 5km do roboty aj s5 ako ja mu to vymenim len ci to vydrzi aspon chvil kym budem mat cas ay o 3 tyzdne mu to mzoem spravit no
pietrsss
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.06.2009 21:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pietrsss »

noo tesnenie pod hlavou alebo aj hlava prasknuta to nemožeš vediet takto. Hlava sa musi dat pretlakovat a uvidiš... sprav to čo najskvor lebo ti to bude všetko upchavat zohrievat sa ti bude motor a može sa stat že ti upcha tak chladič že ho už ani nevyčistiš..
kmay
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 29.09.2006 18:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kmay »

asfezorkg napísal:to je mojho oca a nechce teraz hned po kupe do toho investovat...ale on chodi 2 razy do tyznda 5km do roboty aj s5 ako ja mu to vymenim len ci to vydrzi aspon chvil kym budem mat cas ay o 3 tyzdne mu to mzoem spravit no
ty kokso ja to nechapem, Aky je rozdiel v tom ci investuje teraz alebo o 3 tyzdne. Ja byt na tvojom mieste nieze sa na tom nevozim ale bal by som sa to aj nastartovat ked uz mas vodu s olejom zmiesanu. Ale v pohode jazdi potom budes robit generalku motora a ta uz nebude stat 20e.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných