Skoda Favorit 1994 so vstrekovanim - poistna skrinka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Skoda Favorit 1994 so vstrekovanim - poistna skrinka

Príspevok od používateľa karci123 »

Ahojte,
zhanam pre znameho poistnu skrinku na Favorita, z takeho modelu r.v.94 s vstrekovanim, povodne boli na export tie modeli asi tak sa mu nedari zohnat. Je ina ako u ostatnych u nas beznych modelov. Nemate niekto za stodolou nieco take zapadnute? :)

vdaka

p.s. prehodte mi to do skodovky prosim, dakujem
fkk
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 06.08.2017 23:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fkk »

A nepasuje tam poistná skrinka z Felicie?
karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci123 »

Uprimne, netusim, skusim nieco ako cislo dielu najst. Neviem ci je favorit evidovany v tych katalogoch koncernu..asi nie ked to nebol koncern este.
alterego
Príspevky: 289
Dátum registrácie: 02.10.2016 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alterego »

Predstav si, že v Etke je nielen Favorit, ale aj 105/120/130.
karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci123 »

nech si to predstavujem hociako...nevidim tam cislo dielu:-D asi budem musiet tu pani Etku niekde najst a stiahnut.
Ale dakujem ze si to pozrel.

edit...toto som nasiel
https://skoda.7zap.com/en/cz/favorit+fo ... -937020/#1

vyzera ze felicia ma ine cislo
fkk
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 06.08.2017 23:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fkk »

Felicia je akoby taký väčší facelift Favorita, čislo dielu bude iné lebo už to je nový model auta, ale pasovať to stále môže. Skús navštíviť nejaké vrakovisko zohnať za pár drobných poistnú skrinku z Felicie (neviem koľko typov existuje, ale je tam veľká šanca že tam bude aj taká ako potrebuješ - so vstrekovaním).

Už som dokonca videl fotku, ako si niekto namontoval do Favorita palubnú dosku z Felicie (okrem ovládania kúrenia, údajne to išlo jednoducho).
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Konektory sú iné ako na filcke , ešte pred rokom som mal aj na favo skrinku no daroval som ju , bola z motronicu , a k prerábke Favoritu z felda palubkou to nieje problém ani s kúrením , keď ho meníš celé komplet , najväčší problém bol s teplomerom chladiacej kvapaliny , no adekvátny odpor to vyriešil , bolo to už dávno prvý som prerábal svoj a potom už len kamosom , ináč spodok palubky vo filcke je prezlečený favorit , ešte k prerabke potrebuješ aj kabeláž alebo aspoň konektory keď budem doma môžem ti nafotiť poistkovu z feldy kvôli konektorom
karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci123 »

Ako som pisal, nie je to pre mna. Skusim to ale pozriet ked budem pri aute.
Urcite sa to na feliciu prerabat nebude. To si moze kupit rovno feliciu podla mojho nazoru. To je starsi sused ktory net nebrowsuje a tak mu chcem pomoct.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Favorit 1994 so vstrekovanim - poistna skrinka

Príspevok od používateľa seven549 »

karci123 napísal:Ahojte,
zhanam pre znameho poistnu skrinku na Favorita, z takeho modelu r.v.94 s vstrekovanim, povodne boli na export tie modeli asi tak sa mu nedari zohnat. Je ina ako u ostatnych u nas beznych modelov. Nemate niekto za stodolou nieco take zapadnute? :)

vdaka

p.s. prehodte mi to do skodovky prosim, dakujem
nic nebolo odlisne zrejme asi pozeral pojistkovky bez vstrekovania.sused mal favorita rok ---1995--- 50kw motor kupil to nove na sk.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných