Škoda Fabia - zaseknuté zadné dvere

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lpetko
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.07.2017 10:48
Zdieľať na Facebook

Škoda Fabia - zaseknuté zadné dvere

Príspevok od používateľa lpetko »

Mám Fábiu 2007, v posledných mesiacoch mi blbli zadné dvere - zistil som to na parkovisku, keď som si zamkol auto a náhmatkovo chcel otvoriť pravé zadné dvere a skontrolovať, či sú ozaj zamknuté. Dvere sa však dali otvoriť. Všetky ostatné boli zatvorené, len tie pravé zadné otvorené. To som však neskôr vyriešil. Bol zaseknutý zámok - z vnútra som tie dvere otvoril, aby zámok skočil na svoje miesto a potom to fungovalo, dali sa zamknúť.
Neskôr keď som auto odomkol, tak sa tie dvere z vonka nedali otvoriť, jedine z vnútra.
Teraz sa tie dvere nedajú otvoriť vôbec. Ani z vnútra, ani z vonka... Poraďte mi prosím, čo mám s tým robiť, ako to viem sám opraviť, keď sa do tejto problematiky veľmi nevyznám?
Vopred vďaka za odpovede :)
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Predpokladam vadne uhliky na motorceku centralneho zamykania. Ale este treba overit kable v gumovej prechodke dveri a karoserie ci nie su prelamane.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
lpetko
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.07.2017 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lpetko »

Káble v gumovej prechodke nie sú prelámané, vyzerajú byť fajn.
Tie káble v karosérií kde nájdem?
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Opravujem sa: Ale este treba overit kable v gumovej prechodke medzi dveramy a karoseriou ci nie su prelamane.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
hrachom
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.07.2016 21:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hrachom »

my sme s tym mali problem nedavno na synovom starsom aute ale ja som nevedel co s tym tak sme s tym isli do servisu a prisli na to, ze su tie kabel v prechodke prelamane takze je dost mozne, ze to tak budes mat aj ty lebo nam robili tiez presne hento, ze raz sa nezamkli, potom nesli otvorit a stale takto dokola
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných