Škoda Fabia - Riešenie geometria

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ciment
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 18.03.2009 11:13
Zdieľať na Facebook

Škoda Fabia - Riešenie geometria

Príspevok od používateľa Ciment »

Aky je nazor odbornikov?

SKODA FABIA: zbiehavost je dobra ale lave predne koleso ma priklon 0,5 stupna (30 minut), treba to spravit alebo to moze ostat tak? Pripadne kolko by ma to vyslo?
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

odklon priklon pnenaumatiku nederie len autičko trošička taha do strany ked chceš urob si to ked nie nechaj to tak drat kolesa ti to nebude :3035: keby bola zbiehavost zla to uz je niečo ine
Ciment
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 18.03.2009 11:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ciment »

ivan kozar napísal:cawes hovoris priklon je 30minut iny najlepsie je ked su obidve strany rovnake ale teraz nevem aku to ma presne toleranciu a silenbloky na ramenach nemas roztrhnute?ak ces viem ti spravit geometriu zameranie 10eur nastaevienie 10eur cize dokopy 20eur viem ti to spravt pracujem v servise s tymito autami v skodovke tak ak budes mat zaujem tak kludne sa ozvy pozrieme sa na to 0918750585
neviem v akom su stave, musim ich pozret, dik za radu....
murdoc505
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 22.09.2009 21:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa murdoc505 »

mam otazku: pred pol rokom mi robili 3Dgeometriu v Nitre a zistili že mam zly gulový čap a silenbloky. Tie silenbloky som dal vymenit v inom servise ale tam povedali že ostatne je OK.tak som to dal prehliadnut ešte v jednom servise..a to iste. Ako teda zistili že je zlý čap?? naprava nebucha, nie je vôla kolesa ani jedným smerom??dá sa vobec pri geometrii zistit poškodený čap? Odporučate ist znova do toho isteho servisu na 3Dgeometriu??..dikes:-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 104 neregistrovaných