Skoda Fabia - osvetlenie vnutra ( žiarovka )

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erik1207
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 07.06.2007 14:22
Zdieľať na Facebook

Skoda Fabia - osvetlenie vnutra ( žiarovka )

Príspevok od používateľa erik1207 »

Neviem ci su tam take ziarovky ako idu do parkovaciek alebo neake ine. lebo jedna mi nesvieti a neviem aku mam kupit.Auto momentalne nieje doma.
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Na co to potrebujes vediet ked auto nemas doma??? :40bd: :d :D :d :D

Co bi sa stalo keby si rozobral to svetlo a pozrel sa na tu ziarovku aka tam ide!!! :41c2: :41c2:

Druha tvoja tema potom bude pomoc kupil som ziarovku neviem rozobrat stropne svetlo. :41c2: :41c2:
erik1207
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 07.06.2007 14:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erik1207 »

nepochopim ludi ako si ty... auto nieje momentalne doma a idem objednavat veci z internetu tak by som objednal jednou cestou aj tu ziarovku.. a o akom stropnom svetle hovoris ?! treba si rpecitat poriadne otazku a nie buzerovat ludi.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Čo je potom osvetlenie vnútra?

2. Blbé žiarovky kúpiš hocikde za 5 korún takže sa nič nestane ak ich nezahrnieš do objednávky...

A keď si nalistuješ v návode k autu stranu 209 tak tam nájdeš popis všetkých žiaroviek v aute...
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

erik1207 napísal:nepochopim ludi ako si ty... auto nieje momentalne doma a idem objednavat veci z internetu tak by som objednal jednou cestou aj tu ziarovku.. a o akom stropnom svetle hovoris ?! treba si rpecitat poriadne otazku a nie buzerovat ludi.
:40bd: :d :D Aka buzeracia!!! :2f93: lol lol

Nauc sa potom poriadne PISAT.!!!!

Osvetlenie vnutra podla mna je STROPNE SVETLO. :41c2: :41c2:

Idu tam: 1 alebo az 3 ziarovky.
janoooo
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 25.04.2009 09:37
Zdieľať na Facebook

va

Príspevok od používateľa janoooo »

a este si zabudol napisat ci je to osvetelnie v predu alebo vzadu a ci nova fabia alebo stara bo do novej sa davaju do interieru dve svetla jedno je normal v precu a do zadu ako myslim tim na nad zadne sedacky ide bud taka ista lampa ako v predz alebo taky oval s prepinacom tak skus bit konkretnejsi a ked zastavis pred elektrom alebo predajnou anhradnych dielou rozobrat 4sekundy a hned si mudrejsi :4012:
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 75 neregistrovaných