Skoda Fabia II 1.9 TDI , 2010 - hluk z prednej napravy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rene36
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.11.2017 15:53
Zdieľať na Facebook

Skoda Fabia II 1.9 TDI , 2010 - hluk z prednej napravy

Príspevok od používateľa rene36 »

Dobrý deň, prosil by som o rady, keď idem do zakruty (preto som si z prvu myslel že je to homok. kĺb) , ale aj keď idem cez nejaký prejazd menší (robí to ale až vo vyšších rýchlostiach cca nad 100km/h+) kde sa mi odlahčí náprava tak počuť z predu zvuk ako keď na dialnici výjdete z pruhu, u mechanika som bol pozreli sme všetko vyzeralo byť pohode okrem stabilizátorov, tie sa idú teraz teda meniť, myslíte že to môže byť len tými stabilizátormi? poprípade nemôžu to robiť zimné pneu?... ďakujem za rady a váš názor.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Bolo auto aj na zdvihaku alebo ste to pozreli len pohladom?Mne zimne gumy nerobia nic :4012:
rene36
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.11.2017 15:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rene36 »

Áno bolo na zdvihaku všetko skušal bol som original v skoda servise že myslí si že to možu robiť jedine podla toho čo vidi stabil tycky lebo su strhané
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

a co sa ty trapis ? sak si to dal do servisu, vypises objednavku - opravit a vybavene :41c2: , ked nevedia svoj kram opravit, tak nech nerobia autorizak :::, alebo to treba ohlasit menovite importerovi co maju za najlepsiu siet "domackej" znacky
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

rene36 napísal: že myslí si že to možu robiť jedine podla toho čo vidi stabil tycky
Pride zena do obchodu a hovori predavacke ze by si chcela kupit klobuk.Predavacka sa jej pyta ze co ma na mysli.A zena-na mysli mam prave dobru jeb.cku ale chcela by som si kupit klobuk.
To co ma na mysli mechanik je jeho problem.Ja nemam na aute ani predny ani zadny stabilizator a ten tvoj problem nemam.
Vymen servis a mechanika.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných