Škoda Fabia 1.4 mpi ´00 - Netrúbi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

SPECHT
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 03.05.2010 20:42
Zdieľať na Facebook

hmmm

Príspevok od používateľa SPECHT »

GUARDIAN21---Si asi zle cital alebo si totalny nechapavec...pisal som ze sa nerozumiem do elektroniky cize poistky atd ale nepisal som nikde ze si to neviem porobit sam co sa tyka odmomntovania starej a namontovania novej...a ked chcem vedet cenu v aut.serv.tak co je natom smiesne???hmm ostatnym dakujem za odpovede asi to bude ozaj v zaoxidovanych kabloch...
guardian21
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 05.07.2010 13:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guardian21 »

nevies vytiahnut poistku a kuknut sa nanu ci je tam prepaleny drotik pripadne len vymenit ak ine nedokazes a pytas sa kolko bude trvat vymena.tak nehnevaj sa ale podla mna si ato aj tak sam robit nebudes.lebo niekto kto si to urobi sam asi vie ze to netrva tyzden.. ty sa tomu nerozumies ale ked zacali doteba hustit ze taketo veci nevies tak si chcel hrat formu ze jasneeee..ale v pohode ja sa hadat nechcem len mi to pripadalo velmi smiesne :d :D velmi :40bd:
guardian21
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 05.07.2010 13:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guardian21 »

a ak ti mozem poradit aspon taketo veci okolo poistiek by si mal ovladat.lebo raz sa ti to moze vypomstit..tak sa popytaj..adios..
SPECHT
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 03.05.2010 20:42
Zdieľať na Facebook

hmmm

Príspevok od používateľa SPECHT »

GUARDIAN21---No mas pravdu nebudem si to sice robit sam lebo nechem tam dodrbat aj daco ine ale nepojdem stim urcite ani do autoriz.serv...Znamy sa nato pozre a uvidime...A co sa tyka tych poistiek tak vtom mas pravdu berem navedomie...Ale nik nepadol z neba uceni nato nezabudaj....Hlavne aby nam nase auta slapali a nemali vatsie poruchy...Ja budem mat len zaoxidovane kable bo raz to truby raz ne tak v poistke to isto nebude...A toto forum je aj pre takych co sa do aut trt makovy rozumeju a pytaju si nazori od skusenejsich a znalejsich vtomto fachu...A ked sa dakto pyta na rady skusenejsich tak ho netreba hned vysmiat radsej keby si poradil aj ty do temy bolo by to uzitocnejsie pre vsetkych co budu mat tento samy problem ako sa len posmievat z neznalosti druhych..zamysli sa nad tim....Cao...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: hmmm

Príspevok od používateľa cicmanec »

SPECHT napísal:Ale nik nepadol z neba uceni.
To je pravda, ale ty si podľa pravopisu ani škole veľmi neublížil... :41c2:
SPECHT
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 03.05.2010 20:42
Zdieľať na Facebook

hmmm

Príspevok od používateľa SPECHT »

CICMANEC---no staci ked citam tvoje prispevky do jednotlivych for a mam dost tak sa radsej neozyvaj a ak nemas nic k teme tak ani pisat nemusis bo na nete vie kazdy rypat... :3020:
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

prečo raz trúbi a potom nie? lebo škodovka...
klaksón je umiestnený za nárazníkom a ja som tam mal vodu a tiež mi to raz šlo a potom zasa nie
SPECHT
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 03.05.2010 20:42
Zdieľať na Facebook

hmmm

Príspevok od používateľa SPECHT »

PEDRO727---A ako si to poriesil aby to bolo Ok???

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 97 neregistrovaných