Škoda bez starostí

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Skrátka - Škoda bez starostí- a -Georgo bez peňazí-.
speedy123456
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 08.04.2013 16:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa speedy123456 »

bajo777 napísal:kamo ujasni si jednu vec, rozdiel prenajom a predaj :-)

priklad: prenajmes si byt za 500 evri mesacne, skus hadat za kolko ti ho preda majitel po troch rokoch lol, tu istu logiku mozes uplatnit aj na tvoju fabiju ;-), nevidim dovod aby ti ju schade mlada boleslav predala za inu cenu, ako bezia podobne vyprdene na trhu, cize pri trojrocnom pocitaj tak 40% stratu kupnej ceny, prosim radovo ! u volakeho kara to je 30 u ineho 50, to je ten isty rad ;-), takze odhadometricky si odpocitaj z tych 11,5 t 40 percentov a mas svoju kupnu cenu...apropo mozno ti prave doslo, ze si neurobil najmudrejsiu vec v zivote touto "kupou" :4012: cena ako pre teba tak 7litrov, no nekup to :40bd:

No keď som si vypočítal priemer 40% z tých 11,5tis. Tak mi to vyšlo cca 4 600€ a keď k tomu pripočitam tých cca 8 000€ čo zaplatím za 3 roky tak to vychádza cca 12 600€, no a to keď odpočitam z tej pôvodnej ceny 11,5tis tak prerobim cca 1000€, čo som aj tak počítal veď lízingovka musí natom čosi zarobiť,inak by sa im to neoplatilo.

No ale na druhej strane bude záležať aj na tom v akom stave bude Fabia po troch rokoch a na najazdených kilometroch. Ale ak by to bolo naozaj takto tak by to bolo super. Uvidím po troch rokoch.
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Zatial co pocuvam v okoli (+-10 pripadov), vsetky operativne leasingy od vwfs (= Volkswagen Financial Service = VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.), brane na fyzicke osoby, resp zivnostnikov koncia tak, ze ked sa ma vozidlo odovzdat, davaju do vyuctovania kazdu prkotinu - napr. oskrety plast v kufri, oskrety prah od topanky, skrabancek dlhsi ako xy cm (a o skrabanci na plech ani nehovorim), a vzhladom na to ako je stavana zmluva neni ineho vychodiska ako platit.

V nebananovych krajinach toto urcite funguje ako skvely produkt, u nas by som sa tomu vyhol.

Ine je to mozno u velkych firiem, to neviem, nepoznam nikoho osobne kto sa o toto stara, a s kym by som hodil rec (kopa z nich ma auta na operaky, a tam nejake zmluvne pokuty stratia ak sa aplikuju, alebo maju ine vztahy - vwfs asi nechce prist o velkych klientov).

Ak ste FO alebo maly podnikatel, zoberte si to na uver a potom ho predajte, vyjde to lepsie.
LS600h
XC90
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

on uz ma doma pozicanu skodulu :3035:

apropo videl som letmo teraz kalkulaciu na autouver, 3 rocne jazdene, bolo tam za 5 rokov, ze 15% preplatenie ? ale mozem sa trochu mylit, rozhodne sa mi to zdalo oproti casom davnym preparadne, pokial neni dost cash...asi naj moznost
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 75 neregistrovaných