Servis na stare Mercedesy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Servis na stare Mercedesy

Príspevok od používateľa Rolfos »

Ahojte, vie mi niekto poradit nejakeho odbornika na stare Mercedesy v Bratislave alebo okoli?

Mam 300GE, radovy 6 valec benzin, 12 ventil (M103.987) z roku 91 a za studena mi zle startuje a akoby kolisali otacky (aj ked otackomer ziadne kolisanie neukazuje). Uz bolo auto v dvoch myslim si celkom dobrych servisoch a ziadny vysledok.

Vopred diky.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Naposledy tam tusim este nejake podtlaky kontrolovali. Pravdupovediac, moc tomu nerozumiem a zrejme prilis ani oni (nezazlievam im to, tych M103 tu zase az tolko nie je a v case, ked to bolo bezne auto ti chalani chodili na zakladku). Preto hladam niekoho, kto by tomu rozumel, kym to za tazke prachy zoberem do Viedne...
davidko0
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 15.09.2009 18:55
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davidko0 »

Ahoj,

Zavolaj prosim na 0910824666, Mato z Biskupic. Sam ma 300-ku s KE-Jetronicom. Skutocny odbornik na tieto starsie motory. Mne nastavoval 560-ku a slape ako hodinky.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

To rele, to je prepatova ochrana, ne? Som uz o tom cital na Pelicanparts. Stoji to na ebayi asi 30 euro, tak to mozem skusit.

Diky aj za kontakt na toho Benkovica, som si ho preveril a vyzera to byt celkom schopny chalan. Ked to nebude tym rele skusim mu zavolat.
mirolio
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.02.2006 18:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirolio »

mne servisuje v Trnave všetky moje mercedesi super chalan, môžem ti dať číslo a budeš nadmieru spokojný .... Martin 0911/266233
szajo.m
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 09.05.2008 12:02
Zdieľať na Facebook

Mercedes

Príspevok od používateľa szajo.m »

Vie mi niekto poradit ktore typy mercedesov maju Pohon čerpadla cez hriadel ventilového rozvodu?
Dakujem za odpoved
fidjin
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.09.2017 08:44
Zdieľať na Facebook

W124 300td

Príspevok od používateľa fidjin »

Ahojte, kupil som W124 300td, tiez hladam niekoho sikovneho kto roby mercedesy, zatial nemam vazny ale do buducnosti budem potrebovat auto davat servisovat.

Viete mi prosim pomoct, resp plati este stale ten kontakt z trnavy? :)

Diky
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných