Servis na Pajero ZA-CA a okolie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Servis na Pajero ZA-CA a okolie

Príspevok od používateľa braga »

Nevie niekto o dobrom mechanikovy alebo servise v okoli CA-ZA na Pajero 3.2DID potrebujem vymenit filtre,remen, spanovak na rozvodoch, a oleje v diferakoch a hlavne v automatickej prevodovke , hlavne takeho aby vedel ake oleje tam naliat ak niekto vie napiste kludne aj SS , za rady vopred dakujem
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

v ziline bol kedysi dole pod nadjazdmi jeden servis, kde robili ti chalani zazraky..majitelom bol jeden starsi pan, ale uplne v obraze napriek tomu, ze auta su kazdy rok novsie..

neviem ako sa volal, mozem to skusit zistit..potom viem o chalanovi v PB...sikovny chlapak, len ma velmi vela roboty a chvilu trva, kym sa ku nemu dostanes...
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Ak sa da skus zistit v tej Ziline kontakt alebo napis kde presne to je zatial dik
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ozvi sa mi cez tyzden do SS, skusim to zistit..je mozne, ze uz su niekde prestahovani, tam bol uz pred 7 rokmi zly pristup... :d :D
akimoto
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 25.05.2007 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa akimoto »

Vola sa Šulc je to byvaly policajt a skutocne ze sa vyzna. Je to pod najazdom zo Ziliny do Cadce a da sa orientovat podla zbernych surovin a predajne Skoda - Kanderka an Kragujevskej ulici alebo v pneuservise Mrazik.Mal som jeho mobil ale kdesi som vymazal cislo
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných