sekcia pre obnovene temy

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

t.dzuricky
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:21
Zdieľať na Facebook

sekcia pre obnovene temy

Príspevok od používateľa t.dzuricky »

Zdravím,stalo sa vam že ste chceli obnoviť temu?Ale ked napišete novy prispevok na staru temu tak nikto vam ju na ňu neodpovie,pretože nema navštevy,tak ma napadlo či by sa nedala spraviť sekcia pre obnovene temy,s tym že pri starych temach by bolo tlačitko obnoviť temu...Dufam že ma chapate
a inak čo s tym?
http://forum.autobazar.eu/dalsia-sekcia ... 14599.html
Dufam že vas barz neobťažujem pan admin :300f:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak myslíš obnovením to, aby sa téma zobrazila na úvodnej strane Autobazár.eu tak takýto dopyt sa tu už vyskytol veľakrát. Má sa nahadzovať nové fórum tak uvidíme. Ale na úvodnej strane je aj tak málo miesta a „živých” tém veľa takže sa to tam bude meniť každú minútu a po hodine máš tému zasa preč... :41c2:
t.dzuricky
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:21
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa t.dzuricky »

cicmanec napísal:Ak myslíš obnovením to, aby sa téma zobrazila na úvodnej strane Autobazár.eu tak takýto dopyt sa tu už vyskytol veľakrát. Má sa nahadzovať nové fórum tak uvidíme. Ale na úvodnej strane je aj tak málo miesta a „živých” tém veľa takže sa to tam bude meniť každú minútu a po hodine máš tému zasa preč... :41c2:

NIE NIE NIE,,toto nie. To tu už bolo a bolo to absolutne nepriehladne . Ja to myslim tak že nebudes to mať na uvodnej strane,pojdes do fora,a tam v tych kategoriach bude zložka OBNOVENE TEMY...:3906:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ale veď vo fóre sa ti téma po pridaní príspevku zobrazí navrchu... :41c2:
t.dzuricky
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:21
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa t.dzuricky »

cicmanec napísal:Ale veď vo fóre sa ti téma po pridaní príspevku zobrazí navrchu... :41c2:
hej?To som si nevsimol ani...Len to čo ja myslim,by to bolo take všeobecne,by som nemusil pozerať na každu jednu značku a oddiel...A tym by mi toho menej ušlo :2f93:
Co si myslite vy ludia?Je to somarina?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No tak presne toto som ja navrhoval týždeň-dva dozadu a neviem či aj nie v tej tebou odkazovanej téme... :2f93:

Presne kvôli tomu, aby som nemusel chodiť do Všeobecnej, do Olejov, do Značiek a tam do každej značky zvlášť ak si napr. večer chcem pozrieť všetky nové témy za ten deň...
t.dzuricky
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa t.dzuricky »

Noo,pochopili sme sa :3035: Tešim sa
jal
Príspevky: 584
Dátum registrácie: 15.10.2008 19:43
Bydlisko: Blava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jal »

chcelo by to tlacitko, ze o novom pripspevku by boli upovedomeni vsetci, co uz do temy pisali.

normalne taketo upovedomenie prijde len 1-krat
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Normálne ti nepríde ďalšie upozornenie až kým si tému nepozrieš, samozrejme musíš byť prihlásený. Inak by si z niektorej témy dostal aj 30 mailov... :41c2:

Takže ak si do témy prispel a pozrieš si ju zakaždým keď ti príde mail tak ti príde aj po 2 mesiacoch ak do nej niekto po takom čase napísal...
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní