Sedemmiestne SUV od Škodovky Škoda Snowman - Foto

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Sedemmiestne SUV od Škodovky Škoda Snowman - Foto

Príspevok od používateľa sherdog »

Škoda Snowman - sedemmiestne SUV od Škodovky Foto

[img]http://galeria.vezess.hu/files/645/079/ ... 84x523.jpg[/img]

[img]http://galeria.vezess.hu/files/645/079/ ... 84x523.jpg[/img]

Zdroj
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

To, že niečo väčšie ako Yeti bude vieme už asi 2 roky, ako bude vyzerať nevieme, z hentých fotiek vieme tak akurát rázvor...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Však to je Yeti v long verzii
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

cicmanec napísal:To, že niečo väčšie ako Yeti bude vieme už asi 2 roky, ako bude vyzerať nevieme, z hentých fotiek vieme tak akurát rázvor...
Samozrejme je to testovacia verzia a nie konečná, tá bude vyzerať úplne ináč a možno aj nie, uvidíme.. Okrem "hentých" fotiek je tam aj článok a z neho by si sa dozvedel, že na akej platforme to bude stáť a koľko je odhadovaná cena atď.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

nove auto a uz ho treba tahat ? :-\

Obrázok
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

mňa hlavne otravuje označenie SUV. Čo je Sport Utiliti Vehicle? Ja som bol a som v tom, resp za SUV považujem autá, ktoré sú 4x4, schopné zvládnuť ľahký terén no na rozdiel od OFFroadu ponúkajú skor komfort osobního=cestného vozidla. Toto a mnohé iné sú pre Mňa skrátka rodinné kombíky.
Že sa tento kombík ujme o tom nepochybujem. Je to skrátka kombi, ktoré mnohým rodinám bude vyhovovať. Nič viac nič menej

A dokonca sa mi ten kombík páči aj keď som antiškodovkár.
nobel22
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 14.12.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nobel22 »

Pozrite si SUV korejcov alebo USA-to su S U V, nie taketo europske krabice od topanok tejto skostnatenej Europy.Vsak je to vsetko na jedno kopyto-.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ja som ani netusil ze nieco skoda vymysla ale len vcera som bol na stretnuti a uz som pocul ako si ludia pochvalovali ze skodovka uz ma suv.no uz len to neprehnat z motorizaciou.1.2-1.4tsi+1.6tdi k tomu za priplatok 4x4,cena okolo 11-14000 euro a pojde to na predaj ako chlieb.zaujem je uz teraz.3 fobie do mesta si toho tyzdna objednali 2 kolegovia.cakacia doba 2 mesiace.cize nove skodovky vedu zase predajom.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

sedem miest, ziadny kufor, Yeti tiez nie je zrovna predajny slager.

Pozri, nech si Skodu jedna nula Oktaviu alebo Golf kupi kto chce. Su to jeho peniaze, nas do toho nic, v zaruke mu dvakrat vymenia motor lebo ho roztrhne od radosti, no a co nas to trapi :)
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja odcitujem príspevok z iného webu:
Musím říct, že s Rapidem jezdím v práci a dost mě to jako auto zklamalo. I když kokta je taky příběh sama pro sebe.. ta mi přijde celkem hezká (RS verze) ale uvnitř se koná stejné utrpení jako v Rapidu. Kam se poděly ty velký pohodlný auta s normálníma dospělejma motorama z devadesátek?
Človek ktorý má možnosť porovnať ohodnotil takto komfort súčasných modelov. Iný naopak nedá dopustiť lebo si to kúpil nové a z vlastného, tak je to prenho vzor dokonalosti a neexistuje nič lepšie, pre neho by mala aj Fabia miesta dostatok.

To je tak ako mna niekto nemá rád pretože som si dovolil napluť na také ikony ako E46 či A4, bohužial mal som možnosť porovnať a viem že by som si to v živote nekúpil už len pre nedostatok priestoru
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

ja neviem no... ,mne sa nepáči na tom to že nieje v tom ani kúsok nejakej hodnoty čo by to auto aspoň trocha odlišovalo od ostatných (stačilo by aj modelov).
mne to pripadá tak že v škodovke počuli že ľudia chcú suv tak nacáhnime jetynku a máme to!
jednoducho chýba mi tam nápad.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja myslím že ludia ani tak nepotrebujú 7 miest (skôr 5+2 bez kufra) ako normálne auto, kde sa 5 ludí odvezie pohodlne a má to aj rozumný objem kufra

Design je subjektívna vec, ja tiež nechápem čo to je za modu všetky modely zaškatulkovať do jedného designu, ale idú tak všetci výrobcovia bez ohladu na to či sa to ludom páči alebo nie.

Môj názor je jednoznačný, jeden design sa skrátka nehodí aj pre nákupnú tašku, bežné auto, dodávku a SUV.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

neviem, co riesite.. Bude to nieco na MQB platfomre - pravdepodobne predlzeny Tiguan.

Koncernova technika, zacinat sa bude s 1,2 tsi a 1,6 tdi, klasicky 4wd pohon ako ine VW..

Cele to dostane ostre Kabanove rysy - a bude sa celkom dobre predavat.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Ktoré 7mioestne auto má ešet kufor? Zoberme si Alhambra/Sharan/Galaxy. Veľké autá a při 7 miestach kufor na 2 cestovné tašky. Ono je to tak, kto chce 7miest a miesto na batožinu pre 7mych, musí ísť do minibusu. Ja mám 5miestne auto ktoré existovalo v 7miestnej verzii a už mnohokrát mi tie 2 miesta chýbali. A miesto na batožinu som nepotreboval nikdy. Je to otázk apriorít. Mám napr 2 kamošov čo majú po 5 detí...
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Mne pripomína Logan MCV

ale určite to nebol zamer dizajnerov aby tak vyzeralo

teda konečna podoba bude ina , podla mna sa bude viac podobať na Roomster

čo sa týka predaja ide len o to ako bude nastavená CENA

Napríklad: predčasom si skoro nikto nekupil Mitsu ASX

a ked išli z cenou dole o 2000 eur,zrazu je to predajny trhak

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní