Seat Toledo - kontrolka EPC

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Toledo kontrolka EPC

Príspevok od používateľa oco13 »

Radšej napíš odkial si a niekto ti tu dá kontakt na dobrého diagnostika (snáď)
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Pilotek
Príspevky: 869
Dátum registrácie: 05.06.2008 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Toledo kontrolka EPC

Príspevok od používateľa Pilotek »

adrian208 napísal: 29.06.2022 16:16 Škrtiaca klapka bola tiež menená.. a spolu s EPC mi ešte písalo "servis " na počítači. Môžem skúsiť ešte tie sviečky.
Samotnými sviečkami to asi nebude (veľmi málo pravdepodobné), skôr tými zapaľovacími cievkami (VN transformátormi), čo sú na nich nasadené (ak ich ešte nik nemenil). Ale ak by sa demontovali tie zapaľovacie cievky, je rozumné už vymeniť aj všetky 4 sviečky pod nimi.
adrian208
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 28.06.2022 23:49
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Toledo - kontrolka EPC

Príspevok od používateľa adrian208 »

Ja som zo Želiezoviec a tu tých diagnostikov nie je veľmi na výber.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Toledo - kontrolka EPC

Príspevok od používateľa autolaik »

Vo Farnej mas autoservis... inak,este raz po tebe citam,podla pisaneho to auto nebolo v servise ale ste ho len napichovali u niekoho na diagnostiku a skusas doma ci sa zadari .
A celkova uvaha,teda aspon ako som to ja riesil ked bolo auto pokazene. Idem do servisu a poviem co mu je... platim ked jr opravene. Akou cestou sa dopracoval automechanik k vysledku opravy mna velmi ani nemusi zaujimat... Moja uloha je nemotat sa mu po dielni a zaplatit za opravu .
adrian208
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 28.06.2022 23:49
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Toledo - kontrolka EPC

Príspevok od používateľa adrian208 »

Problém je, že auto už bolo viac krát v servise a vymenili niektoré veci... Lenže zatiaľ problém pretrváva a je dosť možné že to ani diagnostika presne nezistí. Tak sa radšej spýtam aj tu či niekto nemá/ nemal podobný problém.
pat03596
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.06.2022 21:41
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Toledo - kontrolka EPC

Príspevok od používateľa pat03596 »

Ahoj. Mal som podobný problém, podobné príznaky - silné trhnutie autom pri prudkom pridaní plynu v prvom a druhom prevodovom stupni, kontrolka EPC, núdzový režim. Po opätovnom naštartovaní sa auto spamätalo a všetko šlo OK. Všimol som si, že mi to robilo pri nízkom stave paliva v nádrži, cca pri 1/4. Inak šlo auto úplne normálne, až na prípady keď som pri rozjazde v 1čke a 2ke stlačil plyn na podlahu. Pomohla výmena palivového čerpadla v nádrži. Šlo však o Superb II 3.6 FSI.
adrian208
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 28.06.2022 23:49
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Toledo - kontrolka EPC

Príspevok od používateľa adrian208 »

Update: Stále keď odpojim na minútu autobatériu tak ten problém na nejaký čas zmizne. A potom sa to zrazu vracia.
kubco23
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Bydlisko: NItriansky kraj
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Toledo - kontrolka EPC

Príspevok od používateľa kubco23 »

V zbrojnikoch po lavej strane na zaciatku dediny ( od sikenice ) prejdes kusok a taky vacsi areal pri druzstve tusim , tam je servis, vcelku sikovno mi tam dali dokopy raz auto, ak vies madarsky tak sa dohodnes este lepsie ako ja. Zo želizu to mas kusok, za to nic nedas sa tam ist popytat. A nazov si nepamatam , ale taky vacsi areal, aj s lakovnou garazou na 4 auta a pod. to najdes.

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: christiane, fzubaty a 16 neregistrovaných