Seat Toledo III - otváranie kufra

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Seat Toledo III - otváranie kufra

Príspevok od používateľa tudzo »

Zdravím.

Potrebujem pomoc. Zničoho nič sa mi nedá otvoriť kufor. Auto v pohode otvorím diaľkovým, ale kufor sa neodomkne. Najprv som si myslel, že ho neotvorím vôbec, ale potom som našiel z vnútra (cez sklopené sedačky) poistku, ktorou som kufor manuálne otvoril. Ale každý deň mi 2x kontrolujú kufor SBS-kári pri vstupe a výstupe do práce, nemôžem tam stále liesť a takto to otvárať. No a môj mechanik bude doma až v sobotu, aby sa na to pozrel. Viete mi poradiť, kde môže byť problém??? Prosím súrne, lebo už vidím ako sa zajtra budú SBS-kári na mne zabávať.

Dík za odpovede.
autolaik
Príspevky: 4913
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Asi dobojoval mikrospinac
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

No to potom nebol veľký bojovník! Česť jeho pamiatke. Ináč, kde nájdem ten mikrospínač?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

na zamku?
budvarik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.04.2010 17:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa budvarik »

skus stlacit otvaranie 2 - 3x za sebou na dialkovom mozes to mat tak nastavene 1x sofer dvere 2x vsetky 3x vsetky s kufrom
CODE
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 18.12.2008 18:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa CODE »

Mal som podobný problém ,musel som vymeniť cely mechanizmus /zámok/ Je v ňom taký prevod ,ozubené koliesko ,samozrejme z plastu.....
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

No dúfam, že meniť zámok nebude potrebné. Zajtra to s mechanikom (našťastie sa vrátil skôr) rozoberieme a uvidím čo sa s tým dá robiť.
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

budvarik napísal:skus stlacit otvaranie 2 - 3x za sebou na dialkovom mozes to mat tak nastavene 1x sofer dvere 2x vsetky 3x vsetky s kufrom
U mňa to takto nefunguje. Ináč, to auto nemám 1 deň, doteraz to fungovalo na jedno stlačenie.
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

Opravené! Bol to mikrospinač. Možno tým ešte niekomu pomôžem,asi to tak majú aj iné novšie seaty. Ten mikrospínač nie je na zámku, ale pod znakom seat,ktorým sa kufor otvára.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných