Seat Toledo 1.9 tdi , 81kw - zámena riadiacej jednotky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Chlapi, aj ked ste frustrovani z vyvoja okolo, netreba sa v kazdej otazke naduvat. Netreba kazdy prispevok okomentovat dookola a este aj uviazat uzlik.
Ved sa tu takto konci kazda diskusia!
Kazdaaa!
Kaspro
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.02.2021 20:24
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Toledo 1.9 tdi , 81kw - zámena riadiacej jednotky

Príspevok od používateľa Kaspro »

bongo564 napísal:Zdravím je tu veľa príspevkov o výmene riadiacej jednotky motora a nastavenie imobilizeru ale nenašiel som tu taky prípad ako mám ja...
Mam seat toledo 2 1.9tdi 81kw kód motora ASV kúpil som to načipovane... Motor strasne dymi na čierno a keď idem napríklad stálych 50kmh na stálom plyne tak motor vynecháva a cvaka ako keby podfukoval vstrekovač ale keď jemne pridám plyn tak motor má už dobrý chod tak som myslel že to je chipom... Mam doma riadiacu jednotku motora z 1.9tdi 66kw ale je načipovana na 81kw (origo mapy od vw) tak sa chcem opýtať či bude vadiť keď ju dám do auta a nastavím si imobilizer... Viem že tá 66kw má iné dávky nafty a tak ale keď je prečipovana na 81kw tak by to mohlo byť rovnaké ale preto sa pýtam vás



Nazdar ak chceš, mam toledo v origo stave bez chipu a podobných zmien. Ťahá krásne som spokojný. 1.9tdi 81kw. Mam aj origo diagnostiku ross-tech takže ti to viem bezproblemov napichnut a nahrať ti udaje zo svojej jednotky. Napis súkromnú správu :2f93:

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní