855 735
inzerátov
Pridať inzerát

Seat Leon TDi 110kw - ide na 3 valce

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Seat fórum
Odpovedať Nová téma
<12
Autor Správa
mhlavaty
Legenda - Ford T (2388)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 3 mes 27 dní 17 hod
PríspevokZaslal: 29.12.2018 12:48   
Nemajú čo iné na práci,tak plodia deti,to je druh zárobku.Malý gadžo zúri lebo to platí,velký gadžo na tom zarába,lebo rozkradne peniaze ktoré sú..akože použité na ich kultiváciu...škoda slov.
Citovať
oco13
Legenda - Ford T (907)
Založený: 14 december 2008
Nabehané: 4 mes 7 dní 0 hod
PríspevokZaslal: 29.12.2018 13:04   
Musím vás poopraviť chlapci - aj v tejto komunite sú obrovské rozdiely. Ja som bol rasista možno väčší ako strýko Adolf a zmenil som názor. Do fabriky nám agentúry zvážajú hodne príslušníkov jednej komunity zo stredu a východu slovenska. Po už viac ako ročnej práci s nimi vidím v nich značný potencial do budúcnosti. Sú jednoduchší rozmýšlaním, ale chcú sa učiť a chcú robiť. Ich rodičia možno ešte boli pokazení režimom ktorý ich dotoval, avšak to sa prudko zmenilo. Z titulu svojho zaradenia si môžem vyberať operátorov a už dlhšiu dobu idem radšej do tmy a na ukrajinu, ako siahnuť po rozmaznaných synáčikoch tu z okolia.
Nová tvár - Trabanto (16)
Založený: 01 máj 2013
Nabehané: 2 dní 11 hod 57 min
PríspevokZaslal: 29.12.2018 14:30   
bajo777 napísal:
len tak pre zaujimavost narazil som na kanal slavneho indickeho konstruktera...odporucam pozriet...su tam velke myslienky pristupu k ekologii, bezpecnosti premavky a aj plno inspiracie pre opravarov typu premka podlahy, ked stary suchy chleba prehlasil za krekry pro chude

https://youtu.be/HxtMQYYriuI

Kokos, až mi zle prišlo...
Nepoviem nič, stane sa. Kto nič nerobí, nič nepokazí, všakže. Ale s takými sa svet nepohne. Ale aby chladiacu kvapalinu úplne bez zlého svedomia vypustil na trávnatú zem... ...a ten motorový olej so svedomím nehody nakameroval a mám pocit, že auto preparkoval. Nonsens. Joj, ako som sa rozčúlil...
Odpovedať Nová téma
<12

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Seat fórum