Seat Leon - nové karosárske diely

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
banan50
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.10.2021 15:20
Zdieľať na Facebook

Seat Leon - nové karosárske diely

Príspevok od používateľa banan50 »

Zdravím ľudia. Nenašiel som tu nič podobné na túto tému, tak píšem takto. Viete niekto, či sa dajú zohnať aj fungel nové karosárske diely (aj druhovýroba) na staršie vozy? Konkrétnejšie dvere (šoférove, spolujazdcove) a nemyslím kufrové. Blatníky a kapoty sa dajú nájsť nové, ale dvere som nenašiel zatiaľ nič. Bolo by to na Seat Leon 1p1 2.0 TDi CR r.v. 2011. Mám problém s hrdzou na spodku, jak su zvárané a falcované dokopy. Viete o niečom, máte skúsenosti s tým, kvalita, cena a podobne? Ďakujem. :48:
Mateusz737
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Leon - nové karosárske diely

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

načo kupovať na taký vrak nové dvere?? aký to má význam ? či sa nedá kupiť z aút čo rozpredavajú na diely rovno vo farbe prípadne opraviť ?
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Leon - nové karosárske diely

Príspevok od používateľa achada »

Nove v Seate, druhovyroba neexistuje. A hrdzave dvere na 10-rocnom aute znamena zanedbanu udrzbu!
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Leon - nové karosárske diely

Príspevok od používateľa jergusko »

Je to bežné auto, choď na FB na nejakú Seat stránku, určite tam na také natrafíš, že to niekto bude rozpredávať na diely.
Kopec chalanov vozí takto na diely lacné autá z Anglicka, ktoré sú tam skoro zadarmo.
banan50
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19.10.2021 15:20
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Leon - nové karosárske diely

Príspevok od používateľa banan50 »

bohužiaľ, nie som prvý majiteľ, opraviť sa to veľmi neoplatí a vraj je to aj trocha choroba tých át... aspoň tak mi bolo povedané. A len preto, lebo má 10 rokov, to nemusí byť hneď vrak ;) Preto skôr zo zvedavosti sa pýtam na nové, aj keď si viem predstaviť že to bude stáť majland. Čo sa týka ND z jazdenky, zatiaľ som nenatrafil na také, čo by neboli nejak od spodku chytené. Ale každopádne ďakujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: bernhauer, citroenc3v6, pavilion, reno77, uwa0907722921 a 52 neregistrovaných