Seat Leon II - naštartuje a hneď vypne

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukasko69
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.03.2020 15:34
Zdieľať na Facebook

Seat Leon II - naštartuje a hneď vypne

Príspevok od používateľa lukasko69 »

zdravim .mam problem ze auto nastartuje a hned zdochne .nieco som cital ze to moze byt immo ale po diagnostike vybehne ze riadiaca jednotka je blokovana a dalsia chyba : CAN,komunikacia motor/pristroj chybajuci alebo nespravny kod .immo vobec diagnostika nevyhodi .. davnejsie som si vsimol ze spolujazdcova strana zateka a koberec je mokry... su tam nejake relatka pri spolujazdcovi a mozu byt na vine ze su mokre alebo vyskratovane ?? este dalsia vec ..pri pretoceni kluca pekne si nazhavy a natiahne naftu ale budiky sa vobec nepohnu ani nerozsvietia ...vydat sa tou cestou ze moze byt na vine ta voda a ze zasiahla nejake relatka alebo dokonca riadiacu jednotku ?
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

imobilizer je sučasť budikov a ked ti nejdu tak hladaj chybu tam ale aj ta voda moze nieo sposobovať.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
lukasko69
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.03.2020 15:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasko69 »

dakujem.uz som prisiel na chybu .vysusil som vodu a nastavil ohrievac na palubovku .boli to tie mokre resp. navlhnute relatka .auto koplo na supu ,nezdochlo a aani ziadnu chybu nevyhadfzuje na palubovke ..
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Teraz vyhadzat sedacky zdvihnut koberec vysusit koberce podlahu vytiahnut vsetky relatka konektory co boli mokre ocistit od oxidacie a hlavne odstranit zatekanie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: maros000 a 10 neregistrovaných