Seat Ibiza - spodné gulové čapy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dekarbon
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 26.02.2013 09:08
Zdieľať na Facebook

Seat Ibiza - spodné gulové čapy

Príspevok od používateľa dekarbon »

prosím vás len sa chcem spýtať pototm môžete tuto temu buď zamknuť alebo vymazať..potreboval by som vedieť či sa vôbec vyrábajú a ak ano kde zoženiem spodné ulové čapy predných ramien značky Meyle HD ak teda existuju lebo zatial som zohnal len axialne tyče riadenia,čapy riadenia,silentbloky ramien zadné a tyčky stabilizatora ale spodne gulové čapy absolutne nič..majú ich vôbec niekde? išli by na auto seat ibiza 6L 1.4 16V 55KW kod motora BBY
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Meyle HD nie, len klasicke Meyle, pokial tam chces kvalitu tak tam daj Lemforder = original. Zozenies v kazdom servise, mototechne atd.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Siel by som po cene, volaka kamoka by stacila a ostanu ti eura.
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Dnes uz znacka nic neznamena, niektory lacnejsi vyrobcovia sa dnes v pohode vyrovnaju zvucnym znackam. Osobne z lacnych znaciek spanielske RTS, za malo penazi vela muziky.
Tu prikladam pikosku znama znacka SWAG/Febi rameno napravy iba sudruhovia namontovali uplne iny cap ako ma byt... Lave rameno prislo spravne a na pravom takyto blud...

Obrázok
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

na tom RTS asi daco bude, raz som zhanal narychlo diel a mali na predajni len od nich, predavac hovori ze odporuca a ja ze preco...ze za taku cenu kupim len cinu a ze ludia to zatial vobec nereklamuju......

ku gulakom, ja som dlho rozmyslal co dam, nakoniec tam isiel lemforder, aj ked cena skoro dvojnasobna..........ci sa oplatilo priplatit si ukaze az cas...
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
dekarbon
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 26.02.2013 09:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dekarbon »

No takze mam mesiac pred stkckou a vymenil som na aute predne brzdovee platnicky aj brzdovu kvapalinu a dnes pozeram ze mam zjazdene vnutorne hrany pneu vpredu tak idem pred stk vymenit lomplet silentbloky prednych ramien komplet idu nove silentbloky 2ks stabilizacnej tyce, komplet idu nove tycky riadenia metle hd aj capy riadenia meyle hd spodne gulove capy lemfoerfer tycky stabilizayora neham meyle hd lebo du este dobre geometriu dam urobit kupim nive zimne gumy vymenim olej ak vsetky filtre dam nastavit zadnu rucmu brzdu, geometria sa urobi a pretesni sa olejova vaba odvetravanie motorovej skrine kde je odlucovac oleja ak simeringy poloosi vufuk je novy a tak dojdem na stk a nech mi skusia povedat ze neprejdem ich tam rozkopem
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní