seat ibiza 1.9TDI GT

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tuningboy12
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.07.2007 19:43
Zdieľať na Facebook

seat ibiza 1.9TDI GT

Príspevok od používateľa tuningboy12 »

CEM SA SPYTAT ci je to dobre auto myslim ci sa nekazi casto a pod... :2f93: diky za odpoved
frogycek
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 29.12.2006 08:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa frogycek »

nenapisal si aky rok, ale vseobecne je tam pouzity 81kW TDi motor , takze overena klasika ktora okrem spojky a turba nemava vacsie problemi , napravy standard , akurat osobne by som sa obzeral uz po facelifte (2000-2002 ) plny pozink karoseria aj ked obtiaznejsie zhananie ND karoserie a interieru
Marec
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.11.2006 18:17
Zdieľať na Facebook

Re: seat ibiza 1.9TDI GT

Príspevok od používateľa Marec »

tuningboy12 napísal:CEM SA SPYTAT ci je to dobre auto myslim ci sa nekazi casto a pod... :2f93: diky za odpoved

No ja mam SEAT CORDOBU COUPÉ 2000 1.9TDi GT a toto auto je nezmar a ide jak ohniva gula,konkretne ja to mam aj cipnute a spotrebu mam 3.5-3.8l mimo mesta...davam dole nanom OCTAVKY,PASSATY,BMW atd... inac to predavam ;))) mam ho tu aj na autoeu...
frogycek
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 29.12.2006 08:26
Zdieľať na Facebook

Re: seat ibiza 1.9TDI GT

Príspevok od používateľa frogycek »

Marec napísal:
tuningboy12 napísal:CEM SA SPYTAT ci je to dobre auto myslim ci sa nekazi casto a pod... :2f93: diky za odpoved

No ja mam SEAT CORDOBU COUPÉ 2000 1.9TDi GT a toto auto je nezmar a ide jak ohniva gula,konkretne ja to mam aj cipnute a spotrebu mam 3.5-3.8l mimo mesta...davam dole nanom OCTAVKY,PASSATY,BMW atd... inac to predavam ;))) mam ho tu aj na autoeu...
Akurat si zabudol ze tych 3,5-3,8 mas ked ides ako dochodca do 90km/h a nie ked predbiehas octavky, passaty bmw a aj to so slabsimi motormi , relane mas takych slusnych 4,5-5,0 :))))

niekedy mam pocit z niektorych majitelov TDi, ze tie motory chodia zadarmo, alebo dokonca ze naftu vyrabaju :40bd:
Marec
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02.11.2006 18:17
Zdieľať na Facebook

Re: seat ibiza 1.9TDI GT

Príspevok od používateľa Marec »

frogycek napísal:
Marec napísal:
tuningboy12 napísal:CEM SA SPYTAT ci je to dobre auto myslim ci sa nekazi casto a pod... :2f93: diky za odpoved

No ja mam SEAT CORDOBU COUPÉ 2000 1.9TDi GT a toto auto je nezmar a ide jak ohniva gula,konkretne ja to mam aj cipnute a spotrebu mam 3.5-3.8l mimo mesta...davam dole nanom OCTAVKY,PASSATY,BMW atd... inac to predavam ;))) mam ho tu aj na autoeu...
Akurat si zabudol ze tych 3,5-3,8 mas ked ides ako dochodca do 90km/h a nie ked predbiehas octavky, passaty bmw a aj to so slabsimi motormi , relane mas takych slusnych 4,5-5,0 :))))

niekedy mam pocit z niektorych majitelov TDi, ze tie motory chodia zadarmo, alebo dokonca ze naftu vyrabaju :40bd:
Ked ides 90at je jedno ci si dochodca alebo mlady,90at je 90at pre kazdeho...a ja som hovoril spotrebu úri 90ke a nie pri predbiehani...tam sa o spotrebu nestaram lebo viem ze to nebude 8-10 ako u benzinov...tam sa vyzivam v turbe a v tahu...tak slabsimi,maju 130 koni niektore aj 4x4 ale tu ide aj o vahu auta...ja som na urovni 180konovej A6ky alebo BMW 330d...ja len chcem povedat ze sa oplati tento motor kupit,nieze by som sa potreboval vychvalovat..ale s tou naftou mas pravdu :))))
gamavox009
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 25.08.2007 21:42
Zdieľať na Facebook

Re: seat ibiza 1.9TDI GT

Príspevok od používateľa gamavox009 »

frogycek napísal:
Marec napísal:
tuningboy12 napísal:CEM SA SPYTAT ci je to dobre auto myslim ci sa nekazi casto a pod... :2f93: diky za odpoved

No ja mam SEAT CORDOBU COUPÉ 2000 1.9TDi GT a toto auto je nezmar a ide jak ohniva gula,konkretne ja to mam aj cipnute a spotrebu mam 3.5-3.8l mimo mesta...davam dole nanom OCTAVKY,PASSATY,BMW atd... inac to predavam ;))) mam ho tu aj na autoeu...
Akurat si zabudol ze tych 3,5-3,8 mas ked ides ako dochodca do 90km/h a nie ked predbiehas octavky, passaty bmw a aj to so slabsimi motormi , relane mas takych slusnych 4,5-5,0 :))))

niekedy mam pocit z niektorych majitelov TDi, ze tie motory chodia zadarmo, alebo dokonca ze naftu vyrabaju :40bd:
presne tak.Ja mám 1.9 TDI 77KW chip na 140 PS, ale nikdy som nezajazdil pod 4, ani pod 5. Priemer mám mesto 8l a mimo mesta po dilanici predpisovo možno pod 6l.Možno....
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných