seat ibiza 1.6 GLX ,r.v 1994, nadrz nasava vela vzduchu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peter726
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.01.2010 19:16
Zdieľať na Facebook

seat ibiza 1.6 GLX ,r.v 1994, nadrz nasava vela vzduchu

Príspevok od používateľa peter726 »

Ahojte,mam seat ibizu 1.6 GLX ,r.v 1994,pri chode motora mi nadrz nasava velke mnozstvo vzduchu,ked som vymenil uzaver nadrze za novy,presiel som asi kilometer a motor zhasol,nastartoval az ked som ho povolil a znova nasaval vzduch.Na diagnostike nic nezistili. nevie mi niekto poradit co s tym je?
SUV4
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 29.07.2009 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SUV4 »

Skontroluj nadrz,asi mas zapchatu hadicku na ovzdusnovanie nadrze.Respektive skontroluj tu prepadovu hadicku,ktora sa nachadza tam kde je zatka nadze.Ked natankujes vela benzinu,az celkom do hrdla,tak ten zbytok musi vytiect tou hadickou.Ked das ruku poza blatnik ,mal by si ju tam vidiet.Prefukni ju,alebo precisti ju drotikom.Pokial ,tam bude podtlak auto nepojde.Cepradlo benzin nepotiahne a motor zdochne.Pozri ,este okolo plavaka v nadzi,tam niekde z hora musi nieco byt.Nemusis ho vyberat,len ho pozorne prezri. :2f93: :2f93: :2f93:
peter726
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.01.2010 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter726 »

dakujem za radu,skusim to a uvidim dam vediet ako to dopadlo.
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

presne tak ventil odvetravania nadrze asi bude upchaty
peter726
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.01.2010 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter726 »

ahojte dakujem vam za pomoc dnes som to vsetko rozobral a precistil teras mi to nasava vzduch ale ked zatocim zatku nadrze uplne na doraz tak motor nezhasina a da sa v pohode jazdit takze velmi vam dakujem za pomoc. :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných