Seat Cordoba 2001 - veľmi citlivý alarm

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

crazystar
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 14.05.2016 16:43
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Seat Cordoba 2001 - veľmi citlivý alarm

Príspevok od používateľa crazystar »

Ahojte vlastním SEAT Cordoba 2001 a je na nej veľmi citlivý alarm, pri trosku silnejšom pršaní vždy zapne alarm a ten je príliš hlučný keďže je to vlastne trúba na aute. Aj keď odomknem auto tak je alarm zapnutý. Vypne sa až po vložení kľúča do štartéru a pretočení na prvú polohu. Viete mi poradiť ako by som mohol nastaviť menšiu citlivosť alebo ho úplne vypnúť ? Alarm je tam klasický od výroby. Ďakujem
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Bude treba pozriet pod volantom asi , bude domontovana krabicka a na tej by sa malo dat pootocenim potenciometru nastavit citlivost, Moze byt aj niekde innade ,treba hladat.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Nepoznam to riesenie alarmu ale ak sa da, uplne by som zrusil-odpojil otrasove cidlo a bude pokoj, v dnesnej dobe mi to pride ako prezitok a ked aj alarm huka nik nepozera ci dakto vykrada auto ale len nadava na suseda ze co si to dofrasa uz nevypne
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní