Seat Cordoba 1.4 , 44 kW , AEX - občasné trhanie motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gila
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.01.2011 01:00
Zdieľať na Facebook

Seat Cordoba 1.4 , 44 kW , AEX - občasné trhanie motora

Príspevok od používateľa gila »

Zdravim, mam taky mensi problem, ktory sa niekedy prejavi, niekedy nie, ide totiz o to, ze hlavne po zohriati motora pri pridavani plynu v roznych rychlostiach/otackach akoby nachvilu trhne motor, ako keby vynechal ale potom znova ide, auto tah ma myslim normalny na svoje kilowatty.
Neviem ako lepsie popisat moj dany problem kedze je to nieco co nespravi vzdy, na volnobehu je chod normalny, aj ked akokeby trosicku kolisu otacky ale to fakt uplne minimum...starty ci studene ci teple su normalne. Vymenil som palivovy filter, sviecky, skusala sa aj vaha vzduchu z rovnakej cordoby s velmi podobnymi km, ktora ide normalne, menili sa z druheho auta aj rozdelovac teda tie kable co idu k svieckam, palec, a stale rovnaky vysledok. Diagnostika ukazala ze bez zavad. Vopred dakujem za pomoc a ochotu, kedze nie som mechanik a ti moji mechanici uz tiez nevedia kde hladat, alebo aspon co vsetko to moze byt, nejaka INDICIA, posun vpred...
Je to rok 98, a km cca 125 tisic.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných