Seat Altea XL 2.0 TDI , 2012

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

becher6
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.11.2020 21:25
Zdieľať na Facebook

Seat Altea XL 2.0 TDI , 2012

Príspevok od používateľa becher6 »

Zdravím všetkých na fóre.Búral som predok na mojej Altea xl4 a chcem sa opýtať čo všetko sadne ako náhradný diel na moju 4x4 v prednej časti.Mám fullku.bixenon natáčacie,prisvecovanie do zákrut,atď.Podľa pohľadu sa zdajú diely rovnaké, no môžu byť rozdiely.Je tu nejaký mechanik zo seatu? Ďakujem
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Najjednoduchsie si to zistis sa tak, ze si otvoris katalog nahradnych dielov nejakeho predajcu a porovnas si to.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Otázku je nutné konkretizovavať lebo vonkoncom nedáva zmysel.Patrí tam to,čo tam patrí,a nič iné. Ak je myslené na diely rôznych výrobcov náhradných dielov,je nutné konkrétne zadať čo sa s čím porovnáva a v čom.Navonok je aj jutovina látka,ale šaty z nej nik neoblieka.Pre veci háklivejšieho charakteru,najviac pre elektriku a elektroniku platí že sa kupujú originálne diely,pretože inak sa kupuje dva krát,na druhý raz ten originál.V živote som dlhé roky robil fatálne nehody kde sa nedala už ani značka zistiť,takže prvá otázka by mala byť či sa auto bude opravovať plnohodnotne alebo sa polepí na predaj.To je prvá aj druhá aj tretia zásadná otázka.Aj náhradný bixenón bude na úchyty sedieť a bude svietiť.Je tam iba obvyklé -ibaže,tj nikdy to už nebude to čo byť by malo
Asi preto platí že autorizák nesmie použiť iný než orig diel a inú než predpísanú technológiu opravy.
igorecko
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 01.08.2009 22:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa igorecko »

Ja si myslím, že zadávateľ ma Altea XL 4x4 a aké diely mu budú pasovať z normálnej Altei.
becher6
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.11.2020 21:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa becher6 »

Všetkým ďakujem.ten katalóg by bol fajn,len kde ho zohnať.V servise Seatu mi ho asi nepožičajú.Trochu som hľadal a pýtal sa okolo,tak myslím že 5P5 a 8P8 majú množstvo spoločných vecí.Len nechcem kúpiť niečo, čo nesadne. :3906:
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný