Seat Altea 1,6i , lpg - kontrolka ABS,ESP,SERVO

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Minimusmaximus
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.08.2011 19:27
Zdieľať na Facebook

Seat Altea 1,6i , lpg - kontrolka ABS,ESP,SERVO

Príspevok od používateľa Minimusmaximus »

Dobrý večer. Mám problém autíčkom seat altea benzín plyn. Večer som auto odstavil vypol motor a asi po 30 sekundách som znova naštartoval a ostala mi svietiť kontrolka abs,esp,servo. Samozrejme že to aj prestalo fungovať. Vypol som motor a znova naštartoval. Kontrolky zhasli tak som to považoval že všetko je ok. Za asi 1.5 hod. Som znova naštartoval a problém bol zase. Od vtedy stále svietia a mám pocit že auto ide v núdzovom režime. Poprosím vás ak mal niekto takýto problém pomôžte mi s riešením. Každá rada je mi dobra,lebo auto potrebujem ako soľ každý deň. Ďakujem.
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Zo srandy si skúste premerať napätie ne baterke keď je auto odstavené, očistiť kontakty a skontrolovať dobíjanie...tieto kontrolky sa ľúbia rozsvecovať keď je pokles napätia na batérii... bolo by viac ako nepravdepodobné aby sa všetky z tých vecí pokazili naraz....
Minimusmaximus
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.08.2011 19:27
Zdieľať na Facebook

Kontrolka ABS,ESP,SERVO.

Príspevok od používateľa Minimusmaximus »

Dakujem za radu, ale bolo vadne abs. To ostatne bolo prepojene s abs jednotkou tak preto to neislo.Dnes som zohnal druhe za 70€ napojil som ho na konektor a kontrolky zhasli. Takze uz je vsetko ok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných