Seat Alhambra - senzory

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Stano489
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

Seat Alhambra - senzory

Príspevok od používateľa Stano489 »

zdravim mam otazocku pojdu mi predne senozry ak namontujem predny ram na alhambru???nebudte ten ram tomu zawadzat?nema niekto taku skusenost prosim poradte
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Akú má ten rám funkciu na rodinnom MPV? :41c2:
libero1071
Príspevky: 370
Dátum registrácie: 01.09.2010 15:28
Bydlisko: okr.SENICA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa libero1071 »

asi imidžovka :2f93:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Myslíš imidž blbca? :41c2:
lubo2008
Príspevky: 474
Dátum registrácie: 24.12.2008 14:36
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Alhambra - senzory

Príspevok od používateľa lubo2008 »

Stano489 napísal:zdravim mam otazocku pojdu mi predne senozry ak namontujem predny ram na alhambru???nebudte ten ram tomu zawadzat?nema niekto taku skusenost prosim poradte
pôjdu...budú ti hlasit prekažku vždy ako ich zapneš...ak maš rám tak ti netreba senzory no a nezabudni si dat namontovat doň aj naviják...
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

ten ram plni funkciu asi len esteticku. kolega si dal ram original namontovat na suzuki SX 4 hned u predajcu ked kupoval nove auto, a bol z toho dost sklamany. Spredu to vyzera dobre, ale ked sa pozrel na auto zboku a odspodu, tak uchytenie ramu nevyzeralo dobre, ukončenie ramu, bolo ako ked len odrezes trubku a nic viac, a takisto mu ram znižil svetlu vysku o dobrych 8 - 10 cm. Takze ak si to aj chces namontovat, pozri sa ako je to uchytene o spodok auta, neviem ako je to u alhambry, ale tomu kolegovi na Suzuki to dost vadi.
Eugen12
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 25.12.2021 19:59
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Alhambra - senzory

Príspevok od používateľa Eugen12 »

Zdravim mám otázku ohľadom senzorov . Mám Seat Alhambra 2005 ASZ 1.9 TDI 96kw ..
Ide o to, že pred zimou 2022 som vymenil vadné snímače ktoré mi ukázalo na diagnostike . Celú zimu snímače fungovali bez problémov všetko išlo. No teraz tá zaujímavá časť. Do lial som chladiacu vodu ( či sa stráca alebo vyparuje to nechám na potom som pred výmenou rozvodov a pumpu tak to sa bude riešiť ) . No dolial som vodu, dal so. Kľúčik do prvej polohy a zaznel iba zvuk snímačov , žiadne pipanie ani nič .. parkujem blízko steny takže je to teraz pre mňa taký Bermudský trojuholník.
Či počas zimy nestuhli káble v niakej polohe a chytil sa kontakt a išlo to alebo odišiel niaky zo snímačov . Možno i elektrika ? Neviem... Ak viete poradiť budem vďačný
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Alhambra - senzory

Príspevok od používateľa fzubaty »

Asi sa pokazili zvysne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných