seat alhambra 2002 85kw TDI PD rada

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bambucha
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.10.2008 16:08
Zdieľať na Facebook

seat alhambra 2002 85kw TDI PD rada

Príspevok od používateľa bambucha »

Ahojte potreboval by som radu. Ked zatocim volantom do lavej strany to je jedno ci za statia, alebo za chodu z motora sa vyludi taky dravy zvuk ,ako keby bol deravy vyfuk, ale nie je. dakujem
Noki
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 31.01.2006 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Noki »

ahoj, to isté som mal na Ford Galaxy 1.9TDi r.v. 2002 treba vymeniť španovák - upínaciu kladku na klinovom remeni keď máš naštartovaný motor tak aj vidno ako sa chveje. To rinčanie ti robí servočerpadlo lebo ten španovák nevie našpanovať poriadne remeň. Po výmene bude všetko ok. cena je cca 80-90EUR s prácou. Taktiež podobné zvuky môžu vydávať ložiská na vrchu tlmičov ale tie pukajú hlavne keď máš vytočený volant pri rozjazde.
bambucha
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.10.2008 16:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bambucha »

dakujem velmi pekne skusim.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

medzi alhambrami a sharanmi 2000-2009 a ford galaxy 2000-2006 nie je absolutne ziadny rozdiel, iba blbosti. Su to uplne presne identicke auta pouzivajuce rovnake komponenty, VYRABANE V JEDNEJ A TEJ ISTEJ FABRIKE NA JEDNOM A TOM ISTOM PASE.

rozlicne su fakt len detaily, najmensie najnepodstatnejsie detaily (najvacsi rozdiel asi : galaxy ma ine svetla a kapotu vpredu). Sedacky z mojej galaxy2001 pasuju do fotrovho sharanu2006 atd.

viac v tvojej samostatnej teme.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní