Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Danubit1
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 19.09.2010 20:47
Zdieľať na Facebook

Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa Danubit1 »

Rád by som sa opýtal, či máte skúsenosť so satelitným zabezpečením svojho vozu, optimálne Audi. Kedy by ste to odporučili, od akej firmy, cena..
V ČR napríklad firma Connex - kde okrem iných funkcií, neoprávnený pohyb s autom (zmenu polohy) hlási hneď na centrálu bezpečnostnej agentúry a na políciu.
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa srtdemon »

hm. je to zbytočné, ak ti niekto bude chcieť ukradnúť auto tak to aj spraví. Z toho dôvodu si normalni ľudia nekupujú koncernové autá, ktoré dokáže ukradnúť aj 10 ročné dieťa....
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa martincichy »

Ja mam v dacii obycajne gps zariadenie, ktore mi pise knihu jazd. Stoji to par eur.

Namontuj do auta VAM system, dosial asi nebol prekonany
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa leonNL »

Zbytocne, zlodej bude mat rusicku GPS aj GSM signalu.
Ak je tvoje auto uz v hladaciku, mozes ho aj zabetonovat do cesty, ukradnu ho aj tak.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Najlepšie je mať skryty vypínač, dobrý je VAM.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa mhlavaty »

srtdemon napísal: 26.08.2022 21:44 hm. je to zbytočné, ak ti niekto bude chcieť ukradnúť auto tak to aj spraví. Z toho dôvodu si normalni ľudia nekupujú koncernové autá, ktoré dokáže ukradnúť aj 10 ročné dieťa....

Ozaj vedecky podložený vzťah mozgu a značky auta.Čo nik nechce netreba ani zamykať a vyťahovať okná aj tak nezoberie nik.

K téme... každá prekážka je ...prekážka.Nie je argument že aj tak...nie je to tak.V podstate je všetko prekonateľné.Akurát bežné poruchy vedia znepojazdniť auto tak,že ho sedem servisov po sebe nespojazdní ani zo svetlom,zdvihákom a náradím.Aut je dostatok a mimo pár mešuge debilov sú zlodeji prvej klasy rozumnejší než aby nevedeli rozlíšiť velkosť rizika.Len z mojej ulice čo je tichá bočná neodíde auto aby nebolo na 8 kamerách.Operuje celkom značná skupina ktorá pomáha chytať hladané autá,treba sa po týchto veciach pozrieť.
Chráň si svoje - kým je tvoje !
lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Kamera nepomôže, v noci je slabé rozlíšenie.
Stačí mať šiltovku, väčšiu vetrovku, aby nebolo možné určiť typ postavy, vlasov... A KO.
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa srtdemon »

mhlavaty napísal: 27.08.2022 10:39
srtdemon napísal: 26.08.2022 21:44 hm. je to zbytočné, ak ti niekto bude chcieť ukradnúť auto tak to aj spraví. Z toho dôvodu si normalni ľudia nekupujú koncernové autá, ktoré dokáže ukradnúť aj 10 ročné dieťa....

Ozaj vedecky podložený vzťah mozgu a značky auta.Čo nik nechce netreba ani zamykať a vyťahovať okná aj tak nezoberie nik.
Ano, je to podlozene statistikou kradezi!!! Vw je a vyzdy bola najkradnutejsia znacka.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Samozrejme,kradne sa to o čo je záujem... štatisticky to nemôže inak dopadnúť.
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa srtdemon »

Skor sa kradne to, na co treba nahradne diely. Auto v celku uz nie je az tak zaujimave, leno legalizacia je problematicka. Ze jo.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Máš to v hlave pomotané.Protiprúd vždy a zásadne. Načo by niekto kradol značky ktoré v porovnateľnom čase veku auta už nemajú svoju základnú hodnotu.Ako by asi lopkár zpeňažil svoj lup za auto ak má už iba šrotovú hodnotu.Že niečo nik nekradne asi nebude tým že sa nekazí a teda netreba diely
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa oco13 »

Mňa len tak napadlo, ako na prelome tisícročí Mercedes potichu stiahol z azijských trhov autá zabezpečené odtlačkom prsta. Pretože z krádeží sa stali lúpeže aj s amputaciou.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa srtdemon »

Jo jo. Niekto je tu pomateny.

Pekny den prajem.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco uz minule si o tom pisal,snazil som sa aspon nieco okolo tych odtatych prstov najst a ani za svateho ani pismenko. Vies ma nejako nasmerovat?
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja viem že mám iný pohlad na svet a dokonca som na to hrdý - ale ako chodím do roboty okolo vysokých plotov s ostnatým drôtom, kamerami, tak ma vždy napadne že, toto kričí do sveta - tu niečo je, čo je potreba chrániť. Keď pred domom stojí 15 Dacií tak si každý povie, žebrák nemá viac ako na romomobil, ak tam stojí jeden Phaeton už každý rozmýšla kolko má majitel v cyperskej schránke. :300f:
Autolaik : neviem - čítal som to ako bulvár, rovnako ako to že, v azii pouličný zlodej naskočí na križovatke do luxusného auta a silikonovú pipinu jednoducho vykopne von. A tá je rada že ju ešte nedorezal. Ja viem je to azia, ale prostredníctvom imigrantov sa dostáva aj k nám.
Toto sú trojriadkové kuriozity ktoré zablýskajú aj hneď aj vyšumia. Len my čo sme "iní" si ich zapamätáme, lebo nám pasujú do našej schémy sveta.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 21 neregistrovaných