Saab 9-3 - nefunguje ovládanie na volante

Diskusia ohľadne vozidiel značky Saab

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wladenko
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 18.11.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Saab 9-3 - nefunguje ovládanie na volante

Príspevok od používateľa wladenko »

Zdravím všetkých. Potreboval by som jednu radu, konkrétne sa jedná o ovládanie na volante. Vôbec nefunguje, ale podsvietenie ide. Vie mi niekto povedať ako sú tieto tlačidlá napájené ? Nieje náhodou hore pri vnútornom svetle nejaký prímač? Mám tam dieru, očividne tam niečo chýba.
Za Vaše rady vopred ďakujem
wladenko
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 18.11.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wladenko »

Nie takto som ho kúpil. Len neviem ako je to napájané. Či súp tam krúžky pod volantom alebo je to nejak inak ? Hore mi niečo chýba. Pri svetle je len kruhový otvor nejaskor som myslel že to bude prijímač na to ovládanie ale nieviem . Bol by som rád aj za túto infošku, čo tam hore chýba
extreme-favo
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 18.05.2007 22:14
Bydlisko: dolný kubín
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa extreme-favo »

kružok,alebo poistka. diagnostika možno napovie
poiuztaa
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.09.2010 08:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poiuztaa »

aky je to rok vyroby? na modeloch 98-02 je ovladanie na volante prepojene s trubou, takze ak by to bolo kruzkom pod volantom tak by nefungovala ani ta, mohlo sa stat ze niekto menil informacny displej (SID) a ten neni kompatibilny (funguje vsetko normalne iba to ovladanie nie)

ked mas nejaku dieru tak ju odfot, takto ti nikto neporadi co tam ma byt ked to neni vidno
wladenko
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 18.11.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wladenko »

No je to rok 2006 .. neviete niekto ako to je tam vyriešené ??
Napísať odpoveď

Návrat na "Saab fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný