Saab 9-3 - elektricke ovladanie sedadiel

Diskusia ohľadne vozidiel značky Saab

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krajoooo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.06.2021 08:27
Zdieľať na Facebook

Saab 9-3 - elektricke ovladanie sedadiel

Príspevok od používateľa krajoooo »

Zdravim, ked som kupil auto (Saab 9-3 NG) tak malo odlomene tlacidlo na ovladanie sedadla spolujazdca, presnejsie na posuvanie spodnej casti vpred alebo vzad. Tlacidlo sa dalo este pri troche stastia posunut prstom vpred alebo vzad, ale nie vyskovo. Snazil som sa tam tlacidlo prilepit ale potom prestalo fungovat uplne. Nemate s tym niekto prosim skusenost ? Da sa elektricke ovladanie iba odmontovat rozobrat a nejak vycistit ? Nema niekto nejaky diagram alebo servisny manual k tomuto autu Saab 9-3 NG? Dakujem
3dfxman
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 23.01.2017 09:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 3dfxman »

Skús pozrieť na Opel fórum... Saab 9-3 je postavené na platforme GM Epsilon (Vectra C), čiže veľa vecí by malo byť zameniteľných a totožných... jediný problém je, že Saab robil svoj originálny "kokpit", čiže nemusíš ani také tlačidlá nájsť...ale začal by som tam... je možné že nájdeš totožné alebo podobné a dokonca s tým istým konektorom vo Vectre.
krajoooo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.06.2021 08:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krajoooo »

Super, diky moc za radu !
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

...alebo nejaké SAAB fórum, na nete, na facebooku... mám podstatne raritnejšie auto a na nete sa na to takto dá zohnať všetko.
Napísať odpoveď

Návrat na "Saab fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný