Saab 9-3 autotelefon

Diskusia ohľadne vozidiel značky Saab

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andrej93
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.12.2008 14:28
Zdieľať na Facebook

Saab 9-3 autotelefon

Príspevok od používateľa andrej93 »

Dobry den,

chcel by som sa informovat ohladom zabudovaneho autotelefonu. Mam Saab 9-3 model 2005. Na navigacnom panely mam v hlavnom menue okrem volby radia, cd, navigacneho zariadenia aj volbu telefonu a adresara, avsak tieto dve volby su naktivne = vysedene. Viete mi niekto poradit, cim to je? Kde sa vo vozidle nachadza zariadenie na vlozenie druhe sim-karty...alebo sa telefom pripaja na sadu cez bluetooth? Dakujem za info.
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: Saab 9-3 autotelefon

Príspevok od používateľa petyy »

andrej93 napísal:Dobry den,

chcel by som sa informovat ohladom zabudovaneho autotelefonu. Mam Saab 9-3 model 2005. Na navigacnom panely mam v hlavnom menue okrem volby radia, cd, navigacneho zariadenia aj volbu telefonu a adresara, avsak tieto dve volby su naktivne = vysedene. Viete mi niekto poradit, cim to je? Kde sa vo vozidle nachadza zariadenie na vlozenie druhe sim-karty...alebo sa telefom pripaja na sadu cez bluetooth? Dakujem za info.
asi ťažko cez bluetooth na 2005. nemáš tam niekde na prístrojovke slot na velku sim kartu?
andrej93
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.12.2008 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrej93 »

No prave to, ze na palubnej doske nie je ziaden slot na sim kartu a ani v manualy som o tom nic blizsie nenasiel. Preto som dufal, ze mozno na tomto fore narazim na niekoho, kto ma ten isty model Saabu...pripadne mi bude vediet poradit, kde sa ten slot nachadza. Je este mozne aj to, ze tam nakoniec ani ziaden slot nie je. Ved aj nove modely Saabov maju na volante ovladacie tlacidla pre telefon, aj ked ziaden vlastne nemaju.
Federal
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.10.2007 10:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Federal »

Hello,

vzadu v batozinovom priestore, by si mal mat slot na SIM kartu. Pre viac info sa mi kludne ozvi. 0903 400 185
Napísať odpoveď

Návrat na "Saab fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní