rubrika moje auto na autobazar.eu

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bmw-er
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 14.03.2009 10:24
Zdieľať na Facebook

rubrika moje auto na autobazar.eu

Príspevok od používateľa bmw-er »

zdravim, mam navrh alebo napad pre tvorcov tejto stranky, nedalo by sa tu vytvorit nieco ako rubrika moje auto kde by kazdy mohol pisat o svojom aute pripadne autach s ktorymi ma kusenosti a podobne? mozno aj technici odbornici co najviac opravuju ake auta... islo by o nieco ako recenziu aj s fotkami atd... myslim ze ludia by radi pisali o svojich autach, znacka auta motor, vybava atd...aku minimalnu spotrebu dosiahli, kolko najazdili, celkovo najazdene km na aute, co pravidelne servisuju, kde servisuju, ake skusenosti, co zavaznejsie mali s autom, cena auta pri kupe... vela recenzii je na automobilovych strankach ale oni dostanu na test uplne nove auta tak ide iba o jazdne vlastnosti a spotrebu... servis sa tam neriesi a ide o nove auta co si malo slovakov kupuje ciste nove... myslim ze keby tu take nieco bolo tak ludia by radi pisali o svojich autach a ostatni by si to velmi radi citali mozno aj komentovali... dovidenia
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja osobne som za, uvidime ako sa zatvari majitel sajty teda "admin". Mozeme kludne spravit samostatnu rubriku kde by sa kazdy mohol pochvalit so alebo postazovat na svoje auticko... co sa mu kazilo, co a ako opravoval...

a samozrejme ziadna reklama v style "toto je moje auto, je najlepsie na svete, zerie maximalne 2.4l na tristo kilometrov a predavam ho tu : www.autobazar.eu/inzerat" :)

proste ciste fakty, ziadne veci okolo predaja. Volna nezavazna diskusia.

Showroom. Takto som si ho umyl, takto vylestil, aha tu su fotky. Este stale rozpravam o aute, aby si niekto pod "som si ho vylestil" nepredstavil nieco sproste.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

ano , nieco take chcem spravit, uz davno to mam v mysli a chystam sa na to, len akosi nie je cas sa tomu venovat... ale pokusime sa :zg282:
Naposledy upravil/-a admin v 13.10.2009 14:11, upravené celkom 1 krát.
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Ja ho furt lestim....
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

niečo na tento spôsob? :

http://moje.auto.cz/
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní