...ROMSKY LEASING....

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

...ROMSKY LEASING....

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

V Skotsku ma zaujala velmi zvlastna skutocnost...Pri rozhovoroch ma skoti upozornili a bolo mi to nemile,ze nemame u nich dobre renome...Ked som sa opytal na dovody...,tak mi odvetili,ze sa sam presvedcim...V Glasgow mi ukazali stvrt Victoria Road,kde prevazovali hlavne Arabi a ...slovensky romovia...po celych skupinkach postavali vo vysuchanych dresoch na chodnikoch pred obchodmi...Na tom by nebolo nic,ale zaujali ma znacky aut...od luxusnych Passatov,az po Ople a Ochcavky,dokonca som videl aj Superba na HN registracii...Auta boli z celeho vychodu,Kesice,Presov,Bardejov....O to viac,som bol prekvapeny,ze tietoauta boli na tzv.leasing...Jak to...?Oni tu pracuju...?Nie a ani nebudu...Procedura spociva v tom,ze vacsina z nich zije na tzv.Tax Credit,tj.,na jedno decko dostane tyzdnovo 40 libier podpory...Vystaci,ak prinesu original rodny list dietata a stat im prizna podporu...Jeden,ci dvaja cestuju medzi GB a SK,prinasajuc nove rodne listy,zapisujuc a registrujuc ich na urade a stat im plati socialku,niekedy im to vynasa 500-800 libier tyzdenne...Ako nam potvrdili skotski uradnici,vedia o tom,ale caka sa na prijatie noveho zakona...Z tych penazi potom jeden cestuje na SK a plati leasing...Ked sa to tak vezme,auta maju celkom zadarmo,bez namahy a zbytocnych formalit...niekto setri na auto par rokov,alebo cely zivot,a ako vidiet,poniektori nemusia hnut ani prstom...
MaceKx
Príspevky: 335
Dátum registrácie: 07.04.2010 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MaceKx »

kurvy cerne
Japanese performance engine is Mazda KL-ZE, true power is Xedos 6 KL-ZE

Xedos 6 "is religion" !!!
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nebude lebo je v zlom oddeleni - shoutbox vela ludi necita, pozru maximalne prve dve oddelenia teda vseobecna diskusia o vyrobcoch a hlavne rady pri kupe auta.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

nuz na robotu su sprosti, na kradnutie mudri az moc
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

..a potom, ze preco ich tu je jak potkanov, ked im to nosi take prachy...
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

Rudy to mi robis naschval?? alebo chces byt moj zastupca -- to su nikdy nepolepsitelny darmozraci je velmi velmi male percento ktore sa preuci ,, toto vsetko je chyba poslednych 30 rokov - ked kazdy vo vlade len sluboval - picu s nimi urobili , len do nich pchali nase prachy a stavali im mnoziarne - kde oni su na to experti - sa len premnozovali a chlastali a brali peniaze a ojebavali koho sa da --- toto je vysledok -- su vsade, az mi je na picu hned rano - a vcera ked som videl spravy a uz ich ty reposi vlastny,, volia za starostov, lebo ich je skoro cela dedina - nevzdelany,chrontavy,negramotny - to je uz na zaplakanie a hambu do sveta, ktoru aj tak vsade robia - tu je aj slota ,len amater ,,to ich vecne rozmnozovanie aj z vlastnou rodinou ked su najebany je casovanan bomba - ktora uz vybuchuje - jednoducho tie osady ktorych je uz velmi vela treba aj z obsahom ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ? ale hned si rasista --
chocho
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17.10.2009 18:30
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa chocho »

To človek len oči otvára. Nenávidím rasizmus z hĺbky duše, ale to čo táto svoloč stvára, to ma vytáča. Fakt by im asi bolo najlepšie na dákom neobývanom tichomorskom ostrove, bol by pokoj. Ja keď si dovolím požiadať o zvýšenie platu, tak sa dozviem, že je to moja vec že mi syn študuje dve vysoké. Však načo, nie? A dcéra tiež nemusí nevyhnutne študovať, keď mi to robí financproblém. A som vybavený. Tak sa starám ako to ide, žgrlím sám na sebe aj s manželkou a hentí darmožráči?
Fuj, až ma srdco bolí.
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..chlapci..,to je este nic..,to,co sme sa dozvedeli,nam zdvihlo aj adrenalin,aj sme si ponadavali...
multijet
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 23.10.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa multijet »

Klasika, ked sa jedna o peniaze, razom su z nich pravni experti, ak sa zacne hovorit o povinnostiach su vsetci invalidi, analfabeti a diskriminovani...
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

preco pisete ze nerobia nic .. ved ist na urad a ist obcas na SK to je prace vyse hlavy pre takych 30-50 romov. Nechcem samozrejme vsetkych hadzat do jedneho vreca lebo su taki aj taki. Pisem konkretne o tychto tu spomenutych. Myslim ze takychto romov by sme mali vysielat do zapadnych krajin aby si tieto krajiny vychytali diery v soc. zakonoch. Volalo by sa to "senior expert gipsy consultant for social law"
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných