riadiaca jednotka komfprtu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kancar11
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.08.2010 15:59
Zdieľať na Facebook

riadiaca jednotka komfprtu

Príspevok od používateľa kancar11 »

nazdar chlapi, chcem sa vas opytat ci mi niekto nevie poradit kde sa nachadza riadiaca jednotka komfortu? Odyslo mi dialkove otvaranie klucom, a v servise mi povedali ze je to ta riadiaca jedmotka..... je to skoda octavia, 2002, 1.6 benzin .. Dik
diagnostik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.04.2009 17:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diagnostik »

Riadiaca jednotka komfortu je dole v palubnej doske pod volantom... Mám pocit, že ťa chce niekto ojeklamať, lebo väčšinou to býva iba baterka v ovládači, alebo sa ti iba rozladila frekvencia a to stačí cez počítač prispôsobiť... dá sa to aj bez počítača. Robota na 2 minúty.
kancar11
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.08.2010 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kancar11 »

no tiez som si myslel, ale baterky to niesu lebo nejde mi ani jeden kluc, na pocitaci sme to mali tiez napojene a tiez nam to neslo, tak som siel do Skodovky a aj tam ma napojili na pc a tiez nic, tak ze vraj ta riad. jednotka tak ja teraz neviem. Stalo sa mi ze tie kluce mi sli ale vybral som baterku z auta na par minutiek a potom ked som ju zapojil naspat tak kluce mi uz nesli..... Skusim pozriet na tu riadiacu jednotku, mozno niejaky kabel ci nebude uvolneny alebo co....
kubikzovocia
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 14.07.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubikzovocia »

a na diagnostike ju našlo(dalo sa pripojiť)? mne asi 2x nešla načítať najprv som len pomykal konektorom no po asi mesiaci nešla znova tak som jej naspliechal na kontakty kontox a išla až kým sa nepredala
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

kancar11 napísal:tie kluce mi sli ale vybral som baterku z auta na par minutiek a potom ked som ju zapojil naspat tak kluce mi uz nesli
A čo myslíš, čo je pravdepodobnejšie - že ti pri tomto úkone odišla RJ komfortu alebo sa len rozladili ovládače?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cicmanec napísal:
kancar11 napísal:tie kluce mi sli ale vybral som baterku z auta na par minutiek a potom ked som ju zapojil naspat tak kluce mi uz nesli
A čo myslíš, čo je pravdepodobnejšie - že ti pri tomto úkone odišla RJ komfortu alebo sa len rozladili ovládače?
Ježkove oči,niekto chce zarobiť.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Áno, ale ja to nie som - správna odpoveď na moju otázku je b)
martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

no niekto chce zarobiť, lebo chce žiť :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: wmb a 95 neregistrovaných