riadenie zo skoda na lada

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lada

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

leo93
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15.02.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

riadenie zo skoda na lada

Príspevok od používateľa leo93 »

chcel by som sa len spytat , ze mam ladu 2107 a ci by sa nedalo tam namontovat hrebenove riadenie zo skoda 120?lebo sirka je taka ista..:D
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

kasli nato.. hod to do srotu a kup favoritku :-\

inak neviem.. :d :D
foxhall
Príspevky: 460
Dátum registrácie: 01.05.2007 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foxhall »

akoze nic proti tebe ale o co sa pokusas zrobit z rusa cecha kup si 120 urcite to bude lepsie riesenie
maros000
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 03.07.2007 09:24
Bydlisko: Kosice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maros000 »

O tom som nepocul zeby niekto nieco take robil. Ale mozne je vsetko, ak to chces tak to proste omrkni a skus. Ale ked aj to tam namontujes, tak lahko tocit volantom sa ti nebude ako na 120ke ktora ma vzadu motor. Ale co do presnosti riadenia to bude skok. Tu sa asi vela o tom nedozvies :) skus ladaforum.
leo93
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15.02.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leo93 »

no jo idem tam.no len ktomu ze ja som student a na favorita si nemozem dovolit a ta zigula je ocova cize tak .ale nevem mozno favorita by pasovalo no idem pokukat ale diki :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

leo93 napísal:no jo idem tam.no len ktomu ze ja som student a na favorita si nemozem dovolit a ta zigula je ocova cize tak .ale nevem mozno favorita by pasovalo no idem pokukat ale diki :D
Nevidím najmenší problém tam to riadenie dostať,hoci by som si nevybral nikdy práve to ale radšej hrebeň z BMW E30 za pár eurí,čo lahučko točí bavorom bude sa hrať aj zo žigulou a je patrične dimenzované.No ale STK si vybavuj známeho.
janikhe
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 17.10.2009 19:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janikhe »

neda sa lebo lada ma nizko ulozene capy a hreben musi byt v rovine
zdenisko
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.01.2009 10:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdenisko »

sused si kupil fartas za 2 kila,bez poruchy,novy bicykel stoji viac.a navyse,nepochybujem o tvojich studentskych schopnostiach ale vrtat sa v riadeni nie je ako vymenit radio teda pokial nechces mat pri nevydarenom ''pokuse''volantovu tyc v hrudniku... :3020:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

mhlavaty napísal:No ale STK si vybavuj známeho.
A pri objednávaní dielov nezabudni spomeúť z čoho tam máš veci, aby si potom nenadával, akí sú neschopní a že to nepasuje... :angry:
leo93
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15.02.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leo93 »

no vies oco je automechanik ale on sa oto nezaujima velmi ale uvidim no ten favorit mi vrrta v hlave :D
Santer77
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 09.02.2011 20:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Santer77 »

Moje prvé , teda nie moje, ale staré rodinné auto, bol favorit, teraz mám svojho žiguláčika a ak mám porovnať, som s ním oveľa spokojnejší ako s Favoritom. :d :D A to mi každý vraví, že či som zošalel, že to nie je možné. Tak teraz neviem, či som divný ja alebo ľudia majú voči žigulákom predsudky...
Cayman
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 28.07.2010 21:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cayman »

To sú predsudky a povesť éry vznku.
Kamarat ma tak spraveného žiguláka, že hociktorú oktavku hravo obehne.Pri rozumnej jazde sa sá spraviť aj rozumná spotreba.
Nevidím dôvod na výmenu riadenia, to pôvodné musí byť v dobrom stave a bude stačiť.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Cayman napísal:Kamarat ma tak spraveného žiguláka, že hociktorú oktavku hravo obehne.
Lebo to je pri aute to najdôležitejšie, že? :angry:
Cayman
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 28.07.2010 21:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cayman »

Nepovedal som že je to pri aute najdôležitejšie.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ale nič iné okrem toho si nespomenul... Asi preto, že vo všetkom ostatnom sa 50-ročný Fiat nechytá...

Návrat na "Lada fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní