repas brzdovych valcov/strmenov

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

repas brzdovych valcov/strmenov

Príspevok od používateľa sbf »

Poznate niekto eshop kde by sa dali kupit vselijake tie gumicky do brzdovych valcov, najlepsie podla vyrobcu/modelu..?

Alebo prinajhorsom kde dat vyrobit podla rozmeru a v spolahlivej kvalite (aspon tie vnutorne)? Z akeho materialu byvaju vyrobene taketo tesnenia?

Nieco s normalnymi cenami a nie ako vselijaki repas chytraci na Internete co pytaju 100-200 eur za kus
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Najčastejšie sa používajú vnútorné sady od Autofreni,objedná ich aspoň u nás ktorýkolvek predajca,ani netreba Elit,IC alebo Kelly,ceny sú podla obsahu krabičky a teda počtu prkotín tak v okolí 5 e
Je to bezproblémový sortiment a z e.shopom by som si nezačínal nakolko ak čo iba náhodov príde zlý rozmer lebo som zle vybral,tak ho vrátim a objednám znova,ak je vec velmi nejasná,nechám si priniesť aj tri varianty z ktorých si vyberiem tú správnu.načo si komplikovať život z banálnou vecou ?!
Katalog tu mám ak Ti pomôže vybrať konkrétne objednacie číslo,len hold ako je obvyklé,asi máš bicykel,príp lokomotívu,bože to je logika to najdôležitejšie nenapísať
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Je pravda, že dnes sa už kotúčové brzdy používajú aj v týchto vozidlách... :3035:
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

to ma ani nenapadlo hladat v autokelly a pod. taketo gumicky dik za rady
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

:28b7: :2f93:

A co tak ist priamo napr: do FIATU a objednat si tam tie diely!!!

Budu original a este aj hned zapasuju!!!

A nemusis spekulovat Eshop a ci budu a nebudu pasovat!! :41c2: :41c2: :41c2:

Ten FIAT bol len priklad LEBO nevies napisat ani na jake auto to POTREBUJES!!! :41c2: :4090: lol
Cristiano717
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 05.09.2008 16:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cristiano717 »

mhlavaty napísal:Najčastejšie sa používajú vnútorné sady od Autofreni,objedná ich aspoň u nás ktorýkolvek predajca,ani netreba Elit,IC alebo Kelly,ceny sú podla obsahu krabičky a teda počtu prkotín tak v okolí 5 e
Je to bezproblémový sortiment a z e.shopom by som si nezačínal nakolko ak čo iba náhodov príde zlý rozmer lebo som zle vybral,tak ho vrátim a objednám znova,ak je vec velmi nejasná,nechám si priniesť aj tri varianty z ktorých si vyberiem tú správnu.načo si komplikovať život z banálnou vecou ?!
Katalog tu mám ak Ti pomôže vybrať konkrétne objednacie číslo,len hold ako je obvyklé,asi máš bicykel,príp lokomotívu,bože to je logika to najdôležitejšie nenapísať
Dobrý deň. Vedeli by ste mi prosím pomôcť s objednaním opravnej sady hlavného brzdového valca pre MB w203 220cdi, 110kw, 12/2006, VIN: WDB2032081F896781

Ďakujem.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

K tomu netreba pomoc,len zbehnúť do InterCars -u a pýtať Autofren D1-1094 (8 e.-) je to sada všetkých gumičiek

[img]https://i.postimg.cc/CzHPm4V0/aaaaa.jpg [/img]
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných