Renault Twingo II. 2008 1,2 43 kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erik34
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 31.08.2010 15:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Renault Twingo II. 2008 1,2 43 kw

Príspevok od používateľa erik34 »

Zdravim potrebujem pomoct s viac vecami pre Renault asi normalne jedna sa o TWINGO II 2008 43 kw.

1, kde sa na twingu nachadza palivovy filter???A ci je vobec

2, Startuje mi na 3 valce tazke ranne starty niekedy zdochne pri opakovanom starte uz nejako nastartuje potom uz ide jak ma-sviecky som vymenil neviem, kde je problem?

3, Pri napojeni na PC ukazuje elektronicke chyby+ nieco s kostrou potom po opakovanom nastartovani a vypnuti opat na PC chyby zmyznu nechapem?!

4, Ked nastartujem zo startera pri nastartovani pocut divne zvuky podotykam len ked startujem uplne prvy krat ked sa zohreje a nastartujem opat uz to nerobi.

5, Vyfuk pocujem pri slabsich otackach ze je niekde deravy po pozreti zo spodu auta nic nevidno, ze by bol deravy .

Ak by ste mi niekto vedel dat rady pripadne poradit budem vdacny dakujem vopred za odpovede
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Deravý nemusí byť len akože diera v tlmiči v obale smerom von, ale kľudne vo vnútri odhnitá prepážka a to vidno nieje. Ak štartuje na 3 valce kľudne môže byť problém aj zo vstrekovačom. Nemusí to byť vina vypadávajúceho zapalovania. Palivovoý filter môže byť priamo v nádrži pri čerpadle alebo aj nie...nájdi si autodiely nejaké a pozri osadzovací plán podľa niektorého výrobcu fitrov či je v ponuke ...ak nebude v ponuke tak nieje ani v aute. Ukazuje chyby dačo s kostrou.... To sa musí isto dať konkrétnejšie vyšetriť . Divné zvuky štartéra môžu byť kadečo ložisko štartéra alebo aj volnobežka zodraté uhlíky . Alebo ošlahané zuby na zotrváku alebo pastorku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných