renault scenic vymena ventilatora kurenia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

KoCOliD
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 28.11.2005 23:52
Zdieľať na Facebook

renault scenic vymena ventilatora kurenia

Príspevok od používateľa KoCOliD »

Zdravim vie mi njekto poradit ako vymenit ventilator kurenia na scenicu. dakujem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vykurovací systém bez recirkulácie vzduchu:

Obrázok


Vykurovací systém s recirkuláciou vzduchu:

Obrázok
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: renault scenic vymena ventilatora kurenia

Príspevok od používateľa ivko1 »

KoCOliD napísal:Zdravim vie mi njekto poradit ako vymenit ventilator kurenia na scenicu. dakujem
Skôr myslíš ventilator vo vnútri, pri jeho vyberaní sa rozhodne nudiť nebudeš. Treba povoliť na spodu prístrojovku, zo spodu je penová izolácia , ktorá je ponasúvaná a tuším aj nejaká skrutka ju drží a samotný ventilátor držia tuším dve skrutky. Nanič prístup a ešte horšia bude tvoja poloha pri vyťahovaní, odradosti nebudeš vedieť ako si máš k tomu lahnúť...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: renault scenic vymena ventilatora kurenia

Príspevok od používateľa mhlavaty »

ivko1 napísal:
KoCOliD napísal:Zdravim vie mi njekto poradit ako vymenit ventilator kurenia na scenicu. dakujem
Skôr myslíš ventilator vo vnútri, pri jeho vyberaní sa rozhodne nudiť nebudeš. Treba povoliť na spodu prístrojovku, zo spodu je penová izolácia , ktorá je ponasúvaná a tuším aj nejaká skrutka ju drží a samotný ventilátor držia tuším dve skrutky. Nanič prístup a ešte horšia bude tvoja poloha pri vyťahovaní, odradosti nebudeš vedieť ako si máš k tomu lahnúť...
Na prístrojovku nešahaj,dáš preč hlukovú penu a tri skrutky na sedmičku klúčik,konektor vytiahnuť a je to von,Max za päť minút.Sorry nik nenapísal že je to zospodu pod palubkov na strane spolujazdcovej pravej nohy.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných