Renault Scenic - imobilizér

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stefan11
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.07.2015 10:03
Zdieľať na Facebook

Renault Scenic - imobilizér

Príspevok od používateľa stefan11 »

Niekto by nevedel poradit ako sa zbavit imobilizéru na sceniku tým,ze ho uplne deaktivovat?Uz bol jeden pokus cez diagnostiku ale neuspesný.[/b]
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Jednorazovo to ide pomerne jednoducho,to si zrejme už robil.Na trvalé odstavenie budeš potrebovať človeka ktorý v RJ úrobí patričné "úpravy" a systém natrvalo vyradí.Tu pomoc končí,nik nevie v akej časti sveta riešiš problém.Logika že ?!
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Tak tak.natrvalo vyradit tiez nie je zlozite,z RJ motora treba vypajkovat eeprom,s programatorom deaktivovat immo,napajkovat spat a jazdis.Ak chcs napis mi ss.
bodulik
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 05.01.2016 16:07
Bydlisko: spisske vlachy
Zdieľať na Facebook

renault scenic

Príspevok od používateľa bodulik »

ja mam z tym tiež problem,nejde mi nastartovat auto imobilizer blika ako divy a neviem co s tym...renault scenic 1.9dti,r.v.99...okr.Sp.Nova Ves.
adrian0026
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 05.04.2008 16:03
Zdieľať na Facebook

Re: Renault Scenic - imobilizér

Príspevok od používateľa adrian0026 »

stefan11 napísal:Niekto by nevedel poradit ako sa zbavit imobilizéru na sceniku tým,ze ho uplne deaktivovat?Uz bol jeden pokus cez diagnostiku ale neuspesný.[/b]

osobná skúsenosť http://autokluce.sk
trvalo odstránený imobilizér, naštartoval som pri blikajúcej kontrolke iba planžetou
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných