Renault Scenic 1.9 dti - nestartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bodulik
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 05.01.2016 16:07
Bydlisko: spisske vlachy
Zdieľať na Facebook

Renault Scenic 1.9 dti - nestartuje

Príspevok od používateľa bodulik »

Dobry den prosim vas o pomoc nejde mi nastartovat auto renault scenic 1.9dti,r.v.1999.ostalo v noci pri -20st.von a už nejde ,dala som tam novy filter,nove žhavice a stale nic ..toci,toci ale nenaskoci,len vybija baterku.vsimla som si ze na palubovke velmi blika kontrolka imobilizera,neviete preco alebo ako sa to da vypnut,alebo kde sa da zistit kod imobilizera aby mi to slo???velmi pekne dakujem za rady a prepacte ze som dala novu temu ale nemohla som to najst...
rino13
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 31.07.2008 12:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rino13 »

Ma to infracervene dialkove ovladanie v kluci???Po vymene baterky treba auto zamknut a odomknut dialkovym a imobilizer by nemal blikat ak blika neda palivo tocit bude ale nenaskoci
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Má to ešte infrák. Ale ten imobilizér nezblbne len tak. Niečo s klúčom sa nerobilo?
PROCHY603
Príspevky: 3800
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

ZAMRZNUTA NAFTA!!!!!!!!! :41c2: :41c2: :41c2:
bodulik
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 05.01.2016 16:07
Bydlisko: spisske vlachy
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bodulik »

dali sme auto do garaže je tam +13st.,tiež sme mysleli ze bude zamrznuta nafta,ale po 5hod.stale neslo nastartovat,tak sme vymenili pal.filter+vymena žhavičov,dokonale nabita baterka,nove baterky v kluci a aj tak nejde nastartovat.stale sialene blika na palubovke imobilizer,neviem co dalej...dakujem za rady..
bodulik
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 05.01.2016 16:07
Bydlisko: spisske vlachy
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bodulik »

Po stlaceny kluca svieti na kluci cervena kontrolka,s klucom sa nic nerobilo,ma aj nove baterky,zamkli sme,odomkli a stale imobilizer blbne..už som zufala..
yago152
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 24.07.2010 17:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa yago152 »

Skuste este ze ked tocite kluc do prvej polohy (kym sa nerozsvietia kontrolky) sucastne drzat stlacene tlacitko na kluci. Nam takto zblbol imobilizer na renault mastri. Potom sme ho dali odpojit.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Na tých predfaceliftových Scénicoch bol často problém s IMMO, nepomôže nič len ručne zadať kod na odblokovanie pomocou tlačítka na ručné odomknutie/zamknutie auta
Treba pohladať tu http://forum.renaultclub.cz je to tam milion krát riešené, vrátane toho ako zistiť ten kod
derek1990
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.09.2009 21:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa derek1990 »

rozladeny kod medzi autom a klucom, skusit druhy kluc,a ak nie tak auto do renaultu a oni to zohraju, alebo vybrat RJ motora a sikovny auto elektrikar do odpoji v rj
222romco
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26.07.2008 16:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 222romco »

Myslim, ze to nema infra. Tam nic uz nepomoze, len dat prerobit RJ-odpojenie IMM. Ale uz na kluc ani central nepojde-myslim tlacitkom na kluci. Sa mi tak stalo, ked som menil starter na takomto aute, a uz ani diva svina ho nenastartovala.
derek1990
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.09.2009 21:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa derek1990 »

mne to odpajal v rj, central ide normalne, len na pristrojovke nezhasne kontrolka imm ale stale blika..
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ide to zlikvidovať priamo v RJ,urobí to väčšina dobrých tuning firiem čo za volačo stoja,ale aj lepší opravár autoelektroniky.V mojom okolí sú najmenej traja čo s tým nemajú problém.RJ musí von a na stôl.Správa sa ako derek napísal
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných