Renault Scenic 1.9 dci 2004 - dialkové svetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

draci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.02.2019 20:10
Zdieľať na Facebook

Renault Scenic 1.9 dci 2004 - dialkové svetla

Príspevok od používateľa draci »

Zdravim.Prosim vas o o radu. Na mojom scenicu2 mi nefunguju dialkove svetla,na pristrojovej doske mi kontrolka prepne zo stretavacich na dialkove takze vadny prepinac som vylucil.Kontroloval som poistky pri motore cize na bsi su neprepalene,ale nejde prud ani do poistiek napada ma moznost zohnat novu(pouzitu) bsi uch alebo ist po kabloch ktore vedu do tejto skrinky len keby som vedel konkretne ktory kabel je na dialkove.Ja by som len chcel vediet aka je pravdepodobnost kupou novej bsi ze problem bude odstraneny.Vopred vam dakujem ake kolvek skusenosti a rady
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Možno že len relé ale skôr to vidím na konektory na bsi jednotke. Over vyzualne všetky konektory odpojením . Ale pozor ! Môže sa stať že ti horia konektory a už auto nemusí ísť. Robil som dve tieto autá a už sa im vyhnem oblúkom.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
karo69
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 06.09.2018 14:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karo69 »

Ja by som to vymenil, tak ako si napĂ­sal :)
draci
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.02.2019 20:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa draci »

Ja som bsi mal aj vonku len vizualne som na konektoroch nic zahorene alebo zaoxidovane nepostrehol.Len mi pride 40 alebo 50 e dost za pouzitu bsi ak mi to bude robit aj po vymene len som sa chcel uistit ale aj tak vam hosi dakujem za snahu sa mojim problemom zaoberat
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných