Renault Megane - kontrolka brzda

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mocatko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 31.05.2018 07:34
Zdieľať na Facebook

Renault Megane - kontrolka brzda

Príspevok od používateľa mocatko »

Pozdravujem. Mam problem s kontrolkou brzda (vykricnik). Vlastnim auto Renault Megane,2001. Minuly tyzden som mal opravovany vyfuk, mal som drobnu dieru v prednej casti vyfku ako je spojka pri katalyzatore. Bola vymenena cela spojka, nutne zvarovanie.

Po oprave mi zacala nepravidelne za jazdy svietit kontrolka, ktora svieti ak necham rucnu brzdu zatiahnutut plus kontrolka STOP. Ale blika tak, ako keby vyhorievala ziarovka kontrolky. Akonahle dam nohu z plynu na kratku chvilu obe kontrolky zhasnu, pripadne ak zapnem motor, kontrolky svietia, stlacam brzdu zacne poblikavat az sa pohnem a zhasne (video https://youtu.be/Spr4htPnLPg)

Prvykrat mi to robilo pri vyssej rychlosti /100km/h/ Moze byt problem so snimacom? Na diagnostike mi vyhodilo chybu zadny snimac otacok na pravom kolese.

Dakujem za pomoc.
tuninka
Príspevky: 881
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

A brzdovej kvapaliny mas kolko? Netreba doliat? No a kukni aj ten snimac, ked ti to diagnostika hlasi....
mocatko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 31.05.2018 07:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mocatko »

Brzdovu som kontroloval, je to ok.
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

nemáš signalizáciu na opotrebované brzdové doštičky? alebo ju niekto neodcvakol?
mocatko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 31.05.2018 07:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mocatko »

brzdove dosticky boli vymenene pred 2 mesiacmi, bolo vsetko v pohode. to odcvaknutie moze byt, ale kde to pozriem?
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných